Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2014, 11:22

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Dragon Age: Inkwizycja - dwie lokacje w grze na nowych screenach

W sieci pojawiły się nowe screeny z gry Dragon Age: Inkwizycja. Zdjęcia przedstawiają dwie lokacje występujące w nadchodzącej produkcji RPG studia BioWare. Mowa o etapach Emerald Graves oraz Emprise du Lion.

Emerald Graves - Dragon Age: Inkwizycja - dwie lokacje w grze na nowych screenach - wiadomość - 2014-05-13
Emerald Graves

Studio BioWare udostępniło nowe screeny prezentujące dwie lokacje w grze Dragon Age: Inkwizycja – Emerald Graves oraz Emprise du Lion. W tej pierwszej natkniemy się na cmentarzysko elfów w lesie. Spotkamy tu wiele rodzajów drapieżnej zwierzyny, w tym między innymi wilki oraz niedźwiedzie. Nie zabraknie licznych jaskiń, w których znajdziemy „gigantycznych” wrogów. Ich zróżnicowanie będzie na tyle duże, że niektórych pokonamy dopiero po nabiciu odpowiednio wysokiego poziomu doświadczenia. Z kolei Emprise du Lion to śnieżne, górskie krajobrazy okupowane niegdyś przez elfy. Obecnie z ich mieszkań pozostały tylko ruiny, a w okolicy kręcą się śmiercionośne smoki. Jest to też jedna z kluczowych dla fabuły lokacji, gdzie będziemy mogli wzmocnić Inkwizycję. Oprócz tego, w Emprise du Lion znajdziemy Koloseum stworzone na wzór rzymskiego odpowiednika.

Emprise du Lion - Dragon Age: Inkwizycja - dwie lokacje w grze na nowych screenach - wiadomość - 2014-05-13
Emprise du Lion

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii RPG-ów od studia BioWare. W związku z krytycznymi głosami dotyczącymi „dwójki”, twórcy postanowili upodobnić swoje najnowsze dzieło do pierwszej części cyklu, choć udane rozwiązania z sequela również zostaną wykorzystane. Dragon Age: Inkwizycja ukaże się 9 października bieżącego roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz Xboksie 360. Firma Electronic Arts Polska przygotuje polską kinową wersję językową na wszystkich platformach sprzętowych oprócz konsol nowej generacji.