Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 lipca 2013, 17:48

Dota 2 – omówienie lipcowych aktualizacji

Co działo się w grze Dota 2 w lipcu? Tego dowiecie się z naszego przeglądu i omówienia lipcowych aktualizacji. Przyglądamy się w nim nowemu herosowi, czyli Abaddonowi oraz zmianom, jakie firma Valve wprowadziła do swojej produkcji.

W lipcu działo się sporo w grze Dota 2. - Dota 2 – omówienie lipcowych aktualizacji  - wiadomość - 2013-07-26
W lipcu działo się sporo w grze Dota 2.

W lipcu firma Valve wprowadziła sporo łatek do swojej gry Dota 2, związanych między innymi z faktem, że miała ona swoją oficjalną premierę. Niemal każda z aktualizacji wprowadza nowe elementy i zmienia dynamikę rozgrywki. W pozostaniu na bieżąco pomoże Wam nasz dzisiejszy filmik.

Materiał rozpoczyna się od przyjrzenia się jednemu z nowych herosów, czyli Abaddonowi. Atutem bohatera jest siła, chociaż sprawdza się on świetnie także jako wsparcie. W dalszej części filmu znajdziecie przegląd najnowszych wieści na temat Dota 2 oraz opis aktualizacji. Zaznaczamy, że wideo jest skierowane do fanów gry i może być niezrozumiałe dla nowych osób – nowicjuszom polecamy wprowadzenie do tematu Dota 2.

  1. Dota 2 – poradnik dla początkujących
  2. Oficjalna strona internetowa gry Dota 2

Dota 2 – omówienie lipcowych aktualizacji  - ilustracja #3Dota 2 to gra typu MOBA, rozwijająca mechanikę rozgrywki znaną ze słynnego moda Defense of the Ancients. W produkcji przyjmujemy rolę herosów, aby walczyć w bitwach z udziałem automatycznych jednostek oraz innych graczy. Tytuł tworzony i rozwijany przez firmę Valve wystartował 8 lipca w systemie free-to-play. Dota 2 to nie tylko rozrywka, ale też esport – w sierpniu odbędzie się turniej The International, w którym pula nagród wyniesie kilka milionów dolarów.