Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2019, 10:51

autor: Froozyy

Do GTA Online trafił tryb Król wzgórza oraz samochód Ocelot Jugular

W GTA Online pojawił się nowy tryb Król wzgórza, w którym gracze walczą o przejęcie mapy. Do gry trafił również nowy sportowy samochód, a zarobki z wybranych zadań przez najbliższy tydzień będą liczone podwójnie.

Gracze GTA Online będą mogli się znacznie wzbogacić przez najbliższy tydzień. - Do GTA Online trafił tryb Król wzgórza oraz samochód Ocelot Jugular - wiadomość - 2019-10-11
Gracze GTA Online będą mogli się znacznie wzbogacić przez najbliższy tydzień.

W GTA Online jest już dostępny nowy tryb Król wzgórza, w którym maksymalnie 16 graczy podzielonych na 2-4 drużyny walczy o koronację i zajęcie mapy. Zabawa odbywa się w siedmiu miejscach w malowniczym San Andreas, a jej uczestnicy przez tydzień (do 16 października) będą otrzymywać podwójne nagrody w postaci GTA$ oraz RP.

Dodatkowo w grze pojawił się nowy samochód – Ocelot Jugular – czyli wóz sportowy, który „przecina asfalt z precyzją chirurga, gdyby ten chirurg miał wiele kiloniutonów siły uderzeniowej i sprzedawał innym wielotonowe liście z bekhendu”. Jeśli ten opis nie zachęcił Was do sprawdzenia, jak auto faktycznie radzi sobie na drodze, to spójrzcie przynajmniej na obrazek poniżej, aby zobaczyć jak prezentuje się Ocelot Jugular w grze.

Ocelot Jugular w GTA Online. - Do GTA Online trafił tryb Król wzgórza oraz samochód Ocelot Jugular - wiadomość - 2019-10-11
Ocelot Jugular w GTA Online.

Rockstar Games postanowił także dwukrotnie zwiększyć zarobki ze wszystkich zleceń klientów oraz misji sprzedaży specjalnych ładunków. Bonus będzie obowiązywać do 16 października. Co więcej gracze, którzy zechcą po raz pierwszy podjąć się tych zadań zapłacą o 40% mniej za Benefactora Terrorbyte’a i magazyny specjalnych ładunków.

W kasynie można natomiast próbować swoich sił w kole fortuny i powalczyć o główną nagrodę – supersamochód Principe Deveste Eight. W tym tygodniu obowiązują również specjalne zniżki na najlepsze pojazdy czy pancerze. Posiadacze Red Dead Redemption 2 (z powiązanym kontem Social Club) po zalogowaniu się do GTA Online, otrzymają rzeźniczą maskę w ekskluzywnej barwie, która automatycznie trafi do ekwipunku w Red Dead Online.