Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 listopada 2019, 11:52

autor: Aquma

Disney ujawnił daty premier dla pięciu tajemniczych filmów Marvela

Plotka opublikowana na Twitterze przez Exhibitor Relations Co. sugeruje, że Marvel zaplanował premierę kolejnych filmów wchodzących w skład Marvel Cinematic Universe. Produkcje nie mają jeszcze tytułów i ukażą się w latach 2022-23.

Kolejne filmy w Marvel Cinematic Universe? - Disney ujawnił daty premier dla pięciu tajemniczych filmów Marvela - wiadomość - 2019-11-18
Kolejne filmy w Marvel Cinematic Universe?

Plotka, która pojawiła się na Twitterze sugeruje, że firma Marvel zaplanowała daty premier dla pięciu kolejnych filmów ze swojego komiksowego uniwersum. Mowa tutaj o dziełach, które na razie nie mają jeszcze nawet tytułów i ukażą się pod koniec 2022 oraz w 2023 roku. Wszystkie daty dotyczą produkcji kinowych.

Z jakimi tajemniczymi filmami możemy mieć do czynienia? Trudno powiedzieć, ale biorąc pod uwagę daty, nie da się wykluczyć, że chodzi o kontynuacje produkcji z nowymi bohaterami, które ujrzą światło dzienne w ramach czwartej fazy MCU. Na przykład drugą część kręconego właśnie The Eternals czy sequel Shang-Chi: The Legend of the Ten Rings. Nie da się też wykluczyć, że otrzymamy kolejną odsłonę przygód znanych i lubianych herosów lub obraz wykorzystujący własność intelektualną przejętą od FOX - X-Menów albo Fantastyczną czwórkę.

4 faza MCU.
4 faza MCU.

Oczywiście tweet na razie nie został w żaden sposób potwierdzony, a jego autor nie podaje, skąd ma opublikowane informacje. Dlatego też podchodźcie do nich ostrożnie.

  1. Marvel Cinematic Universe - strona oficjalna