Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 12 marca 2019, 16:07

autor: Vergil

Disney prezentuje drugi trailer filmu Aladyn

W sieci pojawił się drugi zwiastun filmowego Aladyna. Produkcja, w której wystąpią między innymi Will Smith, Mena Massoud oraz Naomi Scott, zadebiutuje za nieco ponad dwa miesiące.

24 maja do kin trafi Aladyn, czyli aktorski remake popularnej animacji z lat dziewięćdziesiątych. Tymczasem w sieci pojawił się drugi zwiastun owego dzieła Disneya, prezentujący jego tło fabularne. Sporo uwagi poświęcono głównym bohaterom tej opowieści – możemy więc przyjrzeć się z bliska niebieskoskóremu (choć nie zawsze) Dżinowi (którego zagra Will Smith), sprawdzić, jak w roli Aladyna wypada Mena Massoud, a także dać się oczarować urodzie księżniczki Dżasminy (Naomi Scott).

Przypomnijmy, że filmowy Aladyn opowie historię tytułowego bohatera, który, choć jest tylko ubogim chłopcem, spróbuje zawalczyć o względy księżniczki Dżasminy. Szanse na powodzenie Aladyna drastycznie zwiększy znalezienie starożytnej, magicznej lampy, w której zaklęty jest dżin; ten bowiem jest gotowy spełnić jego trzy życzenia. Bohater postanawia wykorzystać nadarzającą się okazję i zostać najprawdziwszym księciem.

Chcąc dobrze wtopić się w tłum, Dżin musi zrezygnować z niebieskiego koloru skóry. - Disney prezentuje drugi trailer filmu Aladyn - wiadomość - 2019-03-12
Chcąc dobrze wtopić się w tłum, Dżin musi zrezygnować z niebieskiego koloru skóry.

Za filmowym Aladynem stoi reżyser Guy Ritchie, który wraz z Johnem Augustem odpowiada również za scenariusz. Poza wyżej wspomnianymi aktorami w ich dziele zobaczymy między innymi Marwana Kenzariego (jako Dżafara), Navida Negahbana (w roli Sułtana), Nasim Pedrad (która wcieli się w Dalię) i Billy'ego Magnussena (książę Anders). Pod tym adresem znajdziecie pierwszy zwiastun filmu, z kolei tutaj czeka na Was teaser oraz pierwsze kadry opublikowane przez autorów.

  1. Oficjalna strona internetowa Disneya
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.