Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 marca 2019, 16:07

autor: Vergil

Disney prezentuje drugi trailer filmu Aladyn

W sieci pojawił się drugi zwiastun filmowego Aladyna. Produkcja, w której wystąpią między innymi Will Smith, Mena Massoud oraz Naomi Scott, zadebiutuje za nieco ponad dwa miesiące.

24 maja do kin trafi Aladyn, czyli aktorski remake popularnej animacji z lat dziewięćdziesiątych. Tymczasem w sieci pojawił się drugi zwiastun owego dzieła Disneya, prezentujący jego tło fabularne. Sporo uwagi poświęcono głównym bohaterom tej opowieści – możemy więc przyjrzeć się z bliska niebieskoskóremu (choć nie zawsze) Dżinowi (którego zagra Will Smith), sprawdzić, jak w roli Aladyna wypada Mena Massoud, a także dać się oczarować urodzie księżniczki Dżasminy (Naomi Scott).

Przypomnijmy, że filmowy Aladyn opowie historię tytułowego bohatera, który, choć jest tylko ubogim chłopcem, spróbuje zawalczyć o względy księżniczki Dżasminy. Szanse na powodzenie Aladyna drastycznie zwiększy znalezienie starożytnej, magicznej lampy, w której zaklęty jest dżin; ten bowiem jest gotowy spełnić jego trzy życzenia. Bohater postanawia wykorzystać nadarzającą się okazję i zostać najprawdziwszym księciem.

Chcąc dobrze wtopić się w tłum, Dżin musi zrezygnować z niebieskiego koloru skóry. - Disney prezentuje drugi trailer filmu Aladyn - wiadomość - 2019-03-12
Chcąc dobrze wtopić się w tłum, Dżin musi zrezygnować z niebieskiego koloru skóry.

Za filmowym Aladynem stoi reżyser Guy Ritchie, który wraz z Johnem Augustem odpowiada również za scenariusz. Poza wyżej wspomnianymi aktorami w ich dziele zobaczymy między innymi Marwana Kenzariego (jako Dżafara), Navida Negahbana (w roli Sułtana), Nasim Pedrad (która wcieli się w Dalię) i Billy'ego Magnussena (książę Anders). Pod tym adresem znajdziecie pierwszy zwiastun filmu, z kolei tutaj czeka na Was teaser oraz pierwsze kadry opublikowane przez autorów.

  1. Oficjalna strona internetowa Disneya