Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 marca 2019, 15:45

Konkurs Anthem - poznajcie zwycięzców

Przedstawiamy laureatów komiksowego konkursu Anthem, w którym do wygrania była karta RTX 2080 Ti, tablet graficzny oraz słuchawki Logitech.

Konkurs Anthem - poznajcie zwycięzców - ilustracja #1

Poznajcie laureatów

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników w podwójnym konkursie komiksowym Anthem. Uczestnicy mieli szansę zgłosić swoje prace w jednej z dwóch kategorii. W pierwszej z nich, zadaniem konkursowym było napisanie komiksowego scenariusza, w drugiej – narysowanie gotowego komiksu.

Do zwycięzców trafią niebawem epickie nagrody: karta graficzna GeForce RTX 2080 Ti za najlepszy scenariusz oraz profesjonalny tablet graficzny za najlepszy, narysowany komiks. Dla laureatów drugich miejsc w obu kategoriach przygotowaliśmy natomiast zestawy słuchawkowe Logitech.

Do walki o nagrody stanęło prawie 300 uczestników! Wyboru nie ułatwiał fakt, że w zgłoszeniach widzieliśmy ogrom włożonej przez Was pracy. Warto również przypomnieć, że na podstawie dwóch zwycięskich scenariuszy nasz rysownik przygotuje komiksy, które opublikujemy niebawem!

Poniżej publikujemy ksywki laureatów oraz zwycięskie prace rysunkowe, które najbardziej spodobały się jury.

Nie przedłużając – przed Wami zwycięzcy!

I kategoria– scenariusz komiksu o grze Anthem

I miejsce – Rickerto

II miejsce – DerpVideoGamer

II kategoria– narysowany komiks o grze Anthem

I miejsce – mdb

Konkurs Anthem - poznajcie zwycięzców - ilustracja #2

II miejsce – niebieskagrappa

Konkurs Anthem - poznajcie zwycięzców - ilustracja #3

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne zgłoszenia oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.