Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2019, 15:29

autor: Aquma

Zapowiedziano MotoGP 19 - jest trailer i data premiery

Deweloperzy ze studia Milestone zapowiedzieli MotoGP 19 – najnowszą odsłonę cyklu wyścigowego, w którym rywalizujemy na torach w tytułowych motocyklowych mistrzostwach. Produkcja zaoferuje szereg sporych poprawek względem poprzedniej części.

MotoGP19. - Zapowiedziano MotoGP 19 - jest trailer i data premiery - wiadomość - 2019-03-12
MotoGP19.

MOTOGP 19 W SKRÓCIE:

  1. Producent: Milestone
  2. Wydawca: Milestone
  3. Gatunek: wyścigi
  4. Platformy: PC, PS4, Xbox One, Switch
  5. Data premiery: 6 czerwca 2019 r. (PC, PS4, Xbox One), nieznana (Switch)

Studio Milestone zapowiedziało MotoGP 19 – najnowszą odsłonę serii gier wyścigowych, w których siadamy za kierownicą motocykla. Produkcja zmierza na komputery (za pośrednictwem Steama) oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Deweloperzy zaprezentowali także widowiskowy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

MotoGP 19 wniesie parę poprawek do sprawdzonej formuły – twórcy uważnie wsłuchali się w głosy graczy i postanowili dodać do gry kilka rzeczy, o które najczęściej proszono. Chodzi o poprawioną sztuczną inteligencję rywali (ma działać znacznie lepiej dzięki wykorzystaniu uczących się algorytmów opartych o technologię Machine Learning, czyli tzw. Neural AI), dedykowane serwery, tryb Reżysera Wyścigu (umożliwia modyfikowanie zasad w rozgrywkach wieloosobowych) oraz tryb Historical Challenges, który umożliwi wcielenie się w najlepszych kierowców w historii tej gałęzi sportów motorowych.

Kiedy zaczynaliśmy pracę nad tym nowym rozdziałem serii, nasi projektanci, programiści i członkowie zespołu marketingowego usiedli przy stole i rozpoczęli burzę mózgów. Celem było zrozumienie, jakie funkcje należy dodać i co trzeba poprawić. Ale po chwili zdaliśmy sobie sprawę, że burza mózgów wcale nie jest potrzebna. Wszystkie odpowiedzi były już dostępne. I nie, to nie jest odniesienie do serialu X-Files, ale do Was, graczy i miłośników MotoGP oraz naszej gry. Przez lata wysyłaliście nam ogromną ilość opinii i sugestii. One były wszystkim, czego potrzebowaliśmy, aby ulepszyć grę – czytamy w komunikacie na stronie tytułu.

Na pecetach i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One gra MotoGP 19 zadebiutuje 6 czerwca tego roku. Premiera na platformie Nintendo odbędzie się w późniejszym terminie.

Zapowiedziano MotoGP 19 - jest trailer i data premiery - ilustracja #2
Zapowiedziano MotoGP 19 - jest trailer i data premiery - ilustracja #3
Zapowiedziano MotoGP 19 - jest trailer i data premiery - ilustracja #4
Zapowiedziano MotoGP 19 - jest trailer i data premiery - ilustracja #5
MotoGP – oficjalne screeny.
MotoGP – oficjalne screeny.
  1. MotoGP 19 – strona oficjalna