Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2022, 19:55

Nowy gameplay z Diablo Immortal to rozgrzewka przed bliską premierą

Diablo Immortal wkrótce trafi na pecety i urządzenia mobilne, a Game Informer przypomina o tej darmowej grze nowymi materiałami z rozgrywki.

Premiera Diablo Immortal jest już za rogiem. O mobilnej odsłonie piekielnych hack’n’slashy przypomniała redakcja serwisu Game Informer, która opublikowała filmik z nowymi nagraniami z gry. Gameplay możecie obejrzeć poniżej, przy czym tylko jego część składa się z niepokazywanych wcześniej fragmentów rozgrywki (do czasu 7:00).

Materiały pokazano w ramach serii New Gameplay Today. W tym odcinku do prowadzącego Johna Carsona dołączyli dwaj deweloperzy Diablo Immortal: Joe Grubb (główny projektant gry) i Scott Burgess (starszy projektant). Obaj panowie powiedzieli sporo na temat tła fabularnego, powracających bohaterów etc.

Warto zwrócić uwagę, że materiał pokazuje grę uruchomioną zarówno na komputerach osobistych, jak i na urządzeniach mobilnych. Pozwala to porównać grafikę w obu wersjach produkcji, mimo że nie zdecydowano się na bezpośrednie zestawienie z wykorzystaniem tych samych lokacji.

Diablo Immortal zadebiutuje 2 czerwca na PC oraz urządzeniach mobilnych, przy czym na tej pierwszej platformie ukaże się w formie otwartej bety. Premierowa wersja uwzględni sporo zmian względem testów, o czym poinformowała firma Blizzard Entertainment m.in. w rozmowie z wybranymi twórcami fanowskiej zawartości (via Wowhead). Na przykład do gry trafią zbrojownia (która pozwoli zapisywać „buildy” z myślą o starciach PvP, wyprawach do Pradawnych szczelin etc.) oraz modyfikacje poprawiające komfort zabawy (tzw. QoL).