Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2022, 20:37

Darmowe dodatki fabularne do polskiego Green Hell trafiły na konsole

Spirits of Amazonia 1 i 2, czyli dwa darmowe dodatki do survivalu Green Hell, trafiły na PlayStation 4 i Xboksa One. Trzecia część zawita na konsole jeszcze w tym roku.

Od momentu premiery gra Green Hell jest regularnie rozwijana. W ciągu przeszło dwóch lat pecetowa wersja otrzymała trzy darmowe dodatki z cyklu Spirits of Amazonia. Teraz dwa pierwsze z nich trafiły również na PlayStation 4 i Xboksa One. Jednocześnie twórcy podkreślają, że ostatnie DLC z serii ma trafić na konsole jeszcze w tym roku.

Deweloperzy ze studia Creepy Jar poinformowali również, że Green Hell w wersji na PC dostanie kolejne dwa DLC Animal Husbandry i Building Update. One również mają się ukazać w tym roku. Dodatkowo trwają prace nad ulepszeniem gry na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Spirits of Amazonia to złożony z trzech części cykl darmowych dodatków do Green Hell. Stanowią one prequel do wydarzeń ukazanych w podstawowej wersji gry. Dzięki nim dowiadujemy się, jak przebiegało pierwsze spotkanie protagonisty, Jake’a Higginsa, z tajemniczymi amazońskimi plemionami.

Oprócz samej historii Spirits of Amazonia wprowadza również sporo nowej zwartości. Mapa tytułu została przebudowana i wzbogacona o niedostępne wcześniej lokacje, do tego dochodzą kolejni przeciwnicy, roślinność czy elementy do budowania baz.

  1. Green Hell – oficjalna strona
  2. Green Hell – poradnik do gry
  3. Raport z zielonego piekła. Jak rodził się sukces polskiego Green Hell