Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2014, 13:04

autor: Góral

Diablo III - znamy szczegóły aktualizacji 2.1.2

Studio Blizzard Entertainment podzieliło się kilkoma informacjami dotyczącymi drugiego sezonu i aktualizacji gry Diablo III oznaczonej numerem 2.1.2. Wprowadzi ona m.in. zmiany w trybie Głębokich Szczelin, nowe Gobliny, wzmocnienie Pylonów i nie tylko.

Diablo III - znamy szczegóły aktualizacji 2.1.2 - ilustracja #1
Diablo III – drugi sezon i aktualizacja 2.1.2:
  • Zmiany w trybie Głębokich Szczelin
  • Wzmocnienie Pylonów
  • Trzy rodzaje Goblinów
  • Nowe przedmioty legendarne

Studio Blizzard Entertainment zdradziło szczegóły dotyczące drugiego sezonu i aktualizacji gry Diablo III oznaczonej numerem 2.1.2. Część informacji ujawniono podczas dedykowanego panelu na imprezie BlizzCon 2014, a także we wpisie na oficjalnej stronie. Dowiedzieliśmy się m.in., że twórcy wprowadzą zmiany w trybie Głębokich Szczelin. Wzmocnienia doczekają się Pylony (Conduit, Shield oraz Speed), dzięki czemu wszystkie będą tak samo użyteczne. Usunięte zostaną ślepe zaułki, zmienione zostanie zagęszczenie potworów, a do tego wszystkiego dojdą trzy rodzaje Goblinów - Gem Hoarder (wypadną z niego klejnoty), Blood Thief (pozostawi Blood Shards) oraz Odius Collector (zapewni schematy i materiału do craftingu).

Czytając dalej dochodzimy do fragmentu z nowymi przedmiotami legendarnymi, które mają być potężniejsze nawet o 30%. Jak napisano w zapowiedzi drugiego sezonu:

„Niektóre spośród wprowadzanych nowości to istniejące już wcześniej przedmioty legendarne, którym do tej pory brakowało potężnych afiksów mających prawdziwy wpływ na rozgrywkę. Gdy dodamy do nich afiksy i staną się sezonowymi przedmiotami legendarnymi, nie będą już wypadać w trybie niesezonowym.”

Część z nich obejrzycie na poniższej grafice.

Diablo III - znamy szczegóły aktualizacji 2.1.2 - ilustracja #2

Oprócz tego wszystkiego doczekamy się także oczywiście nowych nagród i podbojów. Niestety nie zdradzono dokładnego terminu startu drugiego sezonu. Zapewniono jednak, że: „Wkrótce sam sezon oraz nowości z aktualizacji 2.1.2 będzie można wypróbować na Publicznym Serwerze Testowym (PST)”.

Przy okazji warto jeszcze wspomnieć, że w dalszej przyszłości Blizzard Entertainment odda do naszej dyspozycji także pełną pułapek i nowych wrogów (m.in. Rat King posyłający do walki szczury) lokację Ruins of Sescheron.