Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2013, 13:33

autor: Hed

Diablo III – firma CDP.pl zorganizuje nocną premierę edycji konsolowej

W poniedziałek odbędzie się nocna premiera konsolowych wersji Diablo III. Firma CDP.pl zachęca do udziału w tym wydarzeniu konkursami, w których będzie można wygrać koszulki i książki.

 

Nocna premiera konsolowych wydań Diablo III odbędzie się w poniedziałek. - Diablo III – firma CDP.pl zorganizuje nocną premierę edycji konsolowej - wiadomość - 2013-08-30
Nocna premiera konsolowych wydań Diablo III odbędzie się w poniedziałek.

W najbliższy poniedziałek w warszawskim sklepie Komputronik Megastore odbędzie się nocna premiera konsolowej wersji Diablo III, na którą zapraszają firmy CDP.pl oraz Komputronik. Na miejscu będzie można naturalnie kupić produkcję Blizzarda i wziąć udział w konkursach – do wygrania będą między innymi powieści z uniwersum Diablo oraz koszulki. Oficjalna premiera Diablo III na Xboksie 360 i PlayStation 3 nastąpi 3 września.

Diablo III zadebiutowało w ubiegłym roku na pecetach i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem graczy z Polski. Wszyscy pamiętamy tę noc, kiedy pod wieloma sklepami zebrały się prawdziwe tłumy. Relacjonowaliśmy dla Was wrażenia z pełnej wersji produkcji na bieżąco. Serwis tvgry.pl transmitował też rozgrywkę na żywo. Konwersja Diablo III na konsole budzi emocje, chociaż można bezpiecznie założyć, że nie wywoła takiego poruszenia wśród polskich graczy.

  1. Oficjalna strona gry Diablo III

Diablo III to gra akcji RPG, w której wcielamy się w bohaterów zmagających się z siłami ciemności. Produkcja studia Blizzard zyskała popularność, bo jest łatwa w obsłudze i wciągająca, dzięki systemowi zbierania i ulepszenia przedmiotów. W trzeciej części serii autorzy wprowadzili między innymi rozbudowany system aukcyjny. Konsolowe edycje nie będą posiadały wszystkich funkcji pecetowego pierwowzoru. Diablo III wyjdzie 3 września na PlayStation 3 i Xboksie 360.