Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2016, 11:01

autor: Góral

Diablo III - aktualizacja 2.4.0 zadebiutowała w Europie

Miłośnicy gry Diablo III mogą już cieszyć się nowymi elementami wprowadzonymi wraz z aktualizacją 2.4.0. Patch udostępnił m.in. Wyspę Szarej Pustki, powiększył obszary Sanktuarium oraz Wiecznej Kniei, a także oddał do naszej dyspozycji Podziemia Zestawów, Wzmocnione Szczeliny i nie tylko.

Przed kilkoma dniami informowaliśmy o zbliżającej się wielkimi krokami premierze aktualizacji 2.4.0 do gry Diablo III. Zgodnie z oczekiwaniami, firma Blizzard Entertainment opublikowała wczoraj rzeczony patch na europejskich serwerach, więc wystarczy, że uruchomicie grę i pobierzecie najnowszą łatkę, by cieszyć się z szeregu ciekawych nowinek. Te zostały szczegółowo opisane w podlinkowanym komunikacie, ale warto wymienić kilka najważniejszych elementów.

Lokacje

Przede wszystkim produkcja doczekała się Wyspy Szarej Pustki, czyli zupełnie nowej lokacji, gdzie czekają na nas kolejne tajemnice oraz niewidziani wcześniej wrogowie. Dodatkowo powiększone zostały dwa znane już obszary – Sanktuarium oraz Wieczna Knieja.

Diablo III - Wyspa Szarej Pustki czeka już na śmiałków. - Diablo III - aktualizacja 2.4.0 zadebiutowała w Europie - wiadomość - 2016-01-13
Diablo III - Wyspa Szarej Pustki czeka już na śmiałków.

Funkcje

Diablo III w skrócie:
  • Gra hack-and-slash od studia Blizzard Entertainment
  • Produkcja dostępna na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC
  • Najnowsza aktualizacja to m.in. Wyspa Szarej Pustki, powiększone obszary Sanktuarium oraz Wiecznej Kniei, nowe funkcje oraz szereg innych, mniejszych i większych, nowinek

Wraz z aktualizacją 2.4.0 Diablo III otrzymało nowe funkcje. Pierwsza z nich to Podziemia Zestawów, czyli specjalne podziemia stworzone z myślą o konkretnych zestawach klasowych. Drugą ważną nowinką są Wzmocnione Szczeliny, a więc kolejny poziom Głębokich Szczelin, za przejście których otrzymuje się ulepszenia.

Kolejną wartą wzmianki funkcją jest Odrodzenie sezonowe, pozwalające na natychmiastową zmianę postaci niesezonowej w nowego bohatera sezonowego na 1 poziomie. Podczas przemiany zachowywane jest imię postaci oraz czas spędzony przy grze. Natomiast ekwipunek zostaje zdjęty i wysłany do właściciela w trybie niesezonowym (należy go odebrać w ciągu 30 dni).

Ponadto wprowadzono ulepszony pasek wzmocnień (na wszystkich platformach sprzętowych), a w wersji PC-towej pojawił się znany z konsol dynamiczny system walki.

Inne

Wszystko to uzupełnia szereg, a właściwie to cała masa mniejszych usprawnień związanych z poszczególnymi klasami postaci, przedmiotami, potworami, rzemiosłem i resztą elementów gry.

Krótko pisząc, fani Diablo III dostali konkretny powód, by dalej bawić się kilkuletnią już produkcją. Pamiętajcie też, że za dwa dni rozpocznie się piaty sezon rankingowy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.