Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2024, 19:53

Diablo 4: Vessel of Hatred z dokładną datą premiery i nową klasą postaci. Mrok i nienawiść na brutalnym cinematiku

Brutalny zwiastun Diablo 4: Vessel of Hatred zdradził, kiedy hack'n'slash Blizzarda otrzyma zapowiadane fabularne rozszerzenie.

Źródło fot. Blizzard Entertainment / Microsoft.
i

Mroczny kinowy zwiastun dodatku Vessel of Hatred do Diablo 4 uświetnił transmisję Xbox Games Showcase 2024 i 1. rocznicę premiery gry. Filmik, który wyraźnie spodobał się fanom, został zaprezentowany w trakcie wydarzenia zorganizowanego przez Microsoft. Możecie go obejrzeć poniżej, przy czym ostrzegamy: to nie jest łagodny materiał.

Twórcy zdradzili dokładną datę premiery Diablo 4: Vessel of Hatred: 8 października. Rozszerzenie jest już dostępne do kupienia w przedsprzedaży.

Po niezłym debiucie 4. sezonu (czy raczej nowego systemu łupów) Blizzard szykuje kolejne nowości, które trafią do gry w 5. sezonie. Do zabawy ma też zachęcić właśnie dodatek, wprowadzający sporo nowości. Te omówiono we wpisie opublikowanym na oficjalnym blogu Blizzarda.

Najważniejszymi atrakcjami Vessel of Hatred będą nowa klasa bohatera (spirytysta) oraz kolejny rozdział historii Diablo 4. Ten skupi się na losach Neireli i Mefista po wydarzenia z kampanii podstawowej wersji gry. Fabuła poprowadzi nas do nowego, rozległego regionu – pokrytego dżunglami Nahantu.

Przypomnijmy także, że z okazji urodzin gracze Diablo 4 otrzymają garść darmowych bonusów, takich jak specjalne przedmioty kosmetyczne oraz rocznicowa edycja wydarzenia Błogosławieństwo Matki. Czyli, mówiąc krótko, premię do zdobywanego złota i doświadczenia. Do 19 czerwca gracze będą zyskiwać doświadczenie o 25% szybciej, a złoto o 50% szybciej.

Xbox Game Pass kupisz tutaj

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej