Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 9 czerwca 2013, 07:47

autor: Adrian Werner

Deus Ex: The Fall – obejrzyj nowy zwiastun

Firma Square Enix wypuściła nowy zwiastun z Deus Ex: The Fall, czyli mobilnej odsłony popularnej cyberpunkowej serii.

Kilka dni temu firma Square Enix ujawniła Deus Ex: The Fall, czyli mobilną odsłonę popularnej cyberpunkowej serii. Teraz, z okazji nadchodzących targów E3, twórcy wypuścili nowy zwiastun z tego projektu.

Gra będzie oparta na tych samych rozwiązaniach co Deus Ex: Human Revolution. Otrzymamy zatem wzbogaconą elementami RPG strzelankę FPP, z dużymi otwartymi poziomami, które będziemy mogli przejść na wiele sposobów. Nie zabraknie sekcji skradankowych, wymian ognia oraz prowadzenia rozmów.

Akcja rozpocznie się w roku 2027, a fabuła pełnymi garściami czerpać będzie z powieści The Icarus Effect. Scenariusz skoncentruje się na tajemniczych problemach z dostępnością leku neuropozyne, który wymagany jest, aby ludzkie ciało nie odrzuciło cyberwszczepów. Wraz z rozwojem historii zapasy tego specyfiku należące do Bena Saxtona, czyli głównego bohatera, mają powoli ulegać wyczerpaniu, co wywoływać będzie paskudne skutki uboczne.

     - Deus Ex: The Fall – strona oficjalna gry

Rozgrywkę urozmaici system rozwoju oparty na nowych cyberwszczepach. W grze znajdziemy ich dwadzieścia cztery. Istotną rolę odegra dokładna eksploracja poziomów. Dzięki niej znajdziemy notatki i komputery, które dadzą nam cenne informacje (np. kod wejścia) lub po prostu rozszerzą naszą wiedzę o świecie. Nie zabraknie również systemu hackowania żywcem przeniesionego z Human Revolution. Fanów ucieszy natomiast wiadomość, że zabraknie znienawidzonych starć z bossami. Co godne pochwały, pojawią się również huby, w których spokojnie porozmawiamy sobie z postaciami niezależnymi.

Deus Ex: The Fall zadebiutuje na urządzeniach z systemem iOS latem tego roku. Aby uruchomić grę potrzebny będzie co najmniej iPhone 4, iPad 2, iPod Touch czwartej generacji lub nowsze. W późniejszym terminie wydana zostanie wersja na Androida.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.