Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2015, 05:50

autor: Meehow

Deus Ex: Mankind Divided – pierwszy gameplay i demo technologiczne

W czasie panelu PC Gaming Show na tegorocznych targach E3 zademonstrowano pierwszy gameplay z Deus Ex: Mankind Divided oraz demo technologiczne silnika Dawn Engine, który napędza tę grę.

Deus Ex: Mankind Divided w skrócie:
  • Producent: Eidos Montreal/Nixxes Software (wersja na PC)
  • Wydawca: Square Enix
  • Gatunek: skradanka/FPS
  • Platformy: PC, PS4, XONE
  • Data premiery: I/II kwartał 2016 r.

Najnowsza odsłona cyberpunkowej serii Deus Ex po raz kolejny pojawiła się na tegorocznej edycji targów E3 w Los Angeles. Podczas PC Gaming Show, panelu tematycznego poświęconego w całości grom pecetowym, zademonstrowano krótki zapis rozgrywki z Deus Ex: Mankind Divided, a także widoczne poniżej demo technologiczne Dawn Engine, czyli silnika graficznego napędzającego rzeczoną grę. Ogromną poprawę jakości oprawy wizualnej w stosunku do Buntu Ludzkości widać gołym okiem. Niestety na gameplayu nie przedstawiono skradankowego aspektu produkcji, będącego przecież cechą szczególną tytułów spod znaku Deus Ex, a wyjątkowo zażartą wymianę ognia. Mogliśmy jednak zobaczyć jeden z nowych gadżetów Adama Jensena w akcji – ostrze wystrzeliwane z przedramienia. Poza tym nie da się nie zauważyć, że choć gra zdaje się „płynniejsza” od swojego poprzednika, to pod względem mechanicznym czerpie ona z niego całymi garściami.

Deus Ex: Mankind Divided ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, choć dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że odbędzie się ona we wczesnym okresie przyszłego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej
Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Deus Ex: Rozłam Ludzkości