Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 18 maja 2012, 16:35

Deus Ex: Bunt Ludzkości Złota Edycja w planie wydawniczym Cenega

Specjalne wydanie ukaże się w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Deus Ex: Bunt Ludzkości Złota Edycja w planie wydawniczym Cenega - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Deus Ex: Bunt Ludzkości, znakomicie przyjęty na całym świecie przebój Action-RPG, zostanie wydana w Złotej Edycji na komputerach osobistych w polskiej wersji językowej (napisy). Co istotne, gracze z Polski, Czech, Słowacji i Węgier będą cieszyć się kompletną edycją tego niesamowitego tytułu jako pierwsi na świecie. Deus Ex: Bunt Ludzkości Złota Edycja ukaże się już 1 czerwca 2012 i zawierać będzie:

  1. grę Deus Ex: Bunt Ludzkości
  2. dodatek Brakujące Ogniwo
  3. dodatek Wybuchowy Pakiet
  4. dodatek Wyposażenie Taktyczne

Przypomnijmy, że Deus Ex: Bunt Ludzkości jest laureatem wielu światowych nagród, w Polsce serwis Polygamia.pl wybrał ją najlepszą grą roku 2011. Bunt Ludzkości to kolejna część do jednej z najbardziej lubianych i docenianych serii gier wideo. Tytuł ten przenosi graczy w rok 2027 – czas ogromnych innowacji w dziedzinie neuroprostetyki, ale również czas chaosu, spisków i nowych podziałów społecznych. Główny bohater, Adam Jansen, cybernetycznie ulepszony wbrew swojej woli, trafia w sam środek ogólnoświatowej intrygi, a klucz do jej rozwikłania znajduje się właśnie w jego rękach. Oferując graczom wielość różnorodnych sposobów prowadzenia rozgrywki Deus Ex: Bunt Ludzkości ustanawia nowe standardy w grach wideo i stanowi niezwykle wciągające doświadczenie, gdzie każdy podjęty wybór niesie ze sobą trwałe konsekwencje.

Deus Ex: Bunt Ludzkości stworzony został przez studio Eidos-Montreal a wydany przez Square Enix. Więcej informacji na temat tej gry znaleźć można na http://www.deusex.com.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.