Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2013, 22:25

autor: Olek

Destiny – dostęp do bety dla zamawiających grę w przedsprzedaży

Studio Bungie poinformowało, że nabywcy gry Destiny w systemie przedsprzedaży uzyskają dostęp do beta-testów. Przy okazji pokazano także nowy zwiastun produkcji, która ma być kolejną bestselerową marką w portfolio wydawniczym koncernu Activision.

W zamian za przedpremierowe zamówienie twórcy gry Destiny oferują dostęp do beta- testów. - Destiny – dostęp do bety dla zamawiających grę w przedsprzedaży - wiadomość - 2013-10-01
W zamian za przedpremierowe zamówienie twórcy gry Destiny oferują dostęp do beta- testów.
Destiny
  1. producent: Bungie
  2. wydawca: Activision
  3. gatunek: sieciowa strzelanina (FPS)
  4. termin premiery: 2014 r.
  5. platformy sprzętowe: PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4, Xbox One

Po tym jak niedawno jeden z internautów znalazł informację ukrytą w kodzie oficjalnej strony internetowej gry Destiny, studio Bungie zdecydowało się odkryć karty. Deweloperzy zachęcają do składania pre-orderów u wybranych sprzedawców, oferując w zamian zaproszenie do beta-testów, które powinny rozpocząć się na początku przyszłego roku.

Według zapewnień twórców, beta pozwoli zaznajomić się ze „zróżnicowanymi próbkami” najważniejszych elementów rozgrywki. Testy prowadzone będą równolegle na wszystkich docelowych platformach – PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Niestety, na liście sklepów, w których złożenie przedpremierowego zamówienia na grę nagradzane jest kodem uprawniającym do udziału w becie, próżno szukać sprzedawców z Polski. Wygląda więc na to, że gracze znad Wisły będą zmuszeni uzbroić się w cierpliwość i poczekać do premiery zaplanowanej na wiosnę 2014 roku.

Korzystając z okazji deweloperzy z Bungie zaprezentowali także najnowszy zwiastun swego dzieła. Trwający nieco ponad 2 minuty klip wideo przedstawia widowiskowy atak na opanowaną przez obcych księżycową bazę.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Destiny
  2. Widzieliśmy Destiny - sieciową strzelaninę od twórców Halo