Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2021, 18:01

autor: hexx0

Zobacz film podsumowujący ostatni rok w Destiny 2; wkrótce zapowiedź nowości

Studio Bungie udostępniło trailer podsumowujący wydarzenia rozgrywające się w Destiny 2 na przestrzeni ostatnich dziewięciu miesięcy. Na następny tydzień deweloperzy zapowiedzieli zaś prezentację tego, co nas czeka w przyszłym roku.

Studio Bungie udostępniło w serwisie YouTube trailer, który skrótowo podsumowuje wszystko, co wydarzyło się w Destiny 2 na przestrzeni ostatnich dziewięciu miesięcy, to jest od premiery dodatku Beyond Light. Materiał miesza fragmenty przerywników filmowych z właściwym gameplayem, a także z reakcjami streamerów. Możecie zobaczyć go poniżej.

Jeśli dotrwaliście do końca wideo, to już wiecie, że równo za tydzień – 24 sierpnia o godzinie 18:00 czasu polskiego – odbędzie się prezentacja, podczas której dowiemy się, jaką zawartość Destiny 2 dostanie w kolejnych dwunastu miesiącach. Czego możemy się spodziewać? Z pewnością zapowiedzi nowego rozszerzenia – w końcu deweloperzy ze studia Bungie deklarowali, że w latach 2020-2022 otrzymamy takowe dwa. Wspomniane wcześniej Beyond Light już mamy; teraz czas na kolejne. Na pokaz nowej gry twórców nie ma co liczyć, gdyż ma się ona ukazać najszybciej w 2025 roku.