Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2019, 12:21

Desperados 3 - obszerny gameplay z targów gamescom 2019

Opublikowano 21-minutowy gameplay z Desperados 3, zarejestrowany na targach gamescom. Filmik pokazuje w akcji bohaterkę imieniem Isabelle Moreau, dysponującą zestawem nietypowych umiejętności.

DESPERADOS 3 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Mimimi Games
  2. Wydawca: THQ Nordic
  3. Gatunek: strategia
  4. Platforma: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 2019 r.

Dzięki trwającym obecnie targom gamescom co chwila otrzymujemy świeże zapisy rozgrywki z wyczekiwanych gier. Najnowszym jest gameplay z Desperados III, czyli kontynuacji cyklu westernowych strategii zainspirowanych serią Commandos.

Filmik trwa 21 minut i koncentruje się na ukazaniu zdolności Isabelle Moreau, będącej jedną z postaci, którymi pokierujemy w grze. Możemy zobaczyć wykorzystywanie m.in. kota do odwracania uwagi strażników, strzałek pozwalających bohaterce przejmować kontrolę nad przeciwnikami oraz ciekawej mocy, która sprawia, że losy dwóch osób zostają połączone, więc gdy jedna z nich zginie, to druga również pożegna się z życiem.

W Desperados 3 zagramy jeszcze w tym roku. - Desperados 3 - obszerny gameplay z targów gamescom 2019 - wiadomość - 2019-08-24
W Desperados 3 zagramy jeszcze w tym roku.

Gameplay pokazuje również w akcji tzw. tryb Showdown. W nim czas zostaje zatrzymany, pozwalając nam na zaprojektowanie planu, w ramach którego kilka postaci wykona wskazane akcje jednocześnie.

Przypomnijmy, że Desperados 3 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry ma nastąpić w tym roku. Za projekt odpowiada niemieckie studio Mimimi Games, które opracowało wyśmienite Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

  1. Desperados 3 – oficjalna strona gry