Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2020, 07:57

Desperados 3 - data premiery pierwszego dodatku

Zespół Mimimi Games i firma THQ Nordic ujawnili datę premiery dodatku Money for the Vultures – Part 1: Late to the Party do gry Desperados 3. Wypuszczono również zwiastun rozszerzenia.

Desperados 3 - data premiery pierwszego dodatku - ilustracja #1
DLC Late to the Party to pierwszy z trzech zaplanowanych dodatków.

Studio Mimimi Games poinformowało, że 2 września tego roku zadebiutuje Money for the Vultures – Part 1: Late to the Party, czyli pierwsze płatne DLC do gry Desperados III. Dodatek trafi równocześnie na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Money for the Vultures – Part 1: Late to the Party zaoferuje nową misję, której akcja osadzona będzie po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Ogłaszając datę premiery, autorzy wypuścili również zwiastun dodatku.

Rozszerzenie wchodzi w skład przepustki sezonowej. W sumie w planach są trzy tego typu DLC i każdy z tych dodatków zaoferuje jedną nową misję.

Przypomnijmy, że Desperados III zadebiutowało 16 czerwca tego roku, równocześnie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na wszystkich tych platformach sprzętowych projekt oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem i zebrała bardzo dobre recenzje. Według serwisu Metacritic wersja pecetowa może pochwalić się średnią ocen na poziomie 86%. W przypadku wydania na PS4 jest to 82%, a na XONE – 85%. Jeszcze większy entuzjazm produkcja wzbudziła u naszego redaktora, który wystawił jej notę 9.0/10.

Poza płatnymi DLC autorzy rozwijają grę również za pomocą aktualizacji. Do tej pory zadebiutowały dwa patche z dodatkowymi wyzwaniami.

  1. Recenzja gry Desperados 3 – strzał w dziewiątkę!
  2. Desperados 3 – oficjalna strona gry