Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 stycznia 2019, 21:00

autor: Konrad "Serek" Serafiński

Deponia: The Complete Journey za darmo w Humble Store

Lubicie przygodówki w klasycznym stylu point-and-click? Jeżeli tak, musieliście słyszeć o serii Deponia i pewnie ucieszy Was fakt, że Deponia: The Complete Journey jest dostępna za darmo. Ale musicie się pośpieszyć, oferta jest ograniczona czasowo.

Deponia może pochwalić się charakterystyczną szatą graficzną. - Deponia: The Complete Journey za darmo w Humble Store - wiadomość - 2019-01-25
Deponia może pochwalić się charakterystyczną szatą graficzną.

Spragnieni darmowych gier? Humble Bundle jak zwykle przychodzi na ratunek. Tym razem serwis ma do zaoferowania przygodówkę Deponia: The Complete Journey, czyli pakiet trzech części kultowej serii gier przygodowych, w którego skład wchodzą: Deponia, Chaos on Deponia oraz Goodbye Deponia. Produkcję możecie pobrać tutaj. By cieszyć się tytułem, wystarczy zalogować się na stronie i zasubskrybować newsletter.

Uwaga, promocja potrwa jeszcze przez niecałe 48 godzin, dlatego warto się pośpieszyć. Warto dodać, że pakiet Deponia The Complete Journey nie zawiera czwartej odsłony cyklu, czyli Deponia Doomsday. Na szczęście - jeżeli spodobają się Wam trzy części dostępne w darmowym zestawie - w niektórych sklepach możecie kupić ją nawet za mniej niż 20 złotych.

Deponia to seria humorystycznych przygodówek w klasycznym stylu point-and-click. Pierwsza odsłona trafiła na półki sklepowe na początku 2012 roku i przypadła do gustu fanom tego typu zabawy. Akcja wszystkich gier z cyklu toczy się na tytułowej planecie, która jest złomowiskiem dryfującym nad olbrzymim miastem Elysium. Seria charakteryzuje się humorystycznymi dialogami oraz licznymi zwrotami akcji. Dla miłośników przygodówek pozycja obowiązkowa.

  1. Oficjalna strona internetowa Daedalic Entertinment
  2. Deponia: The Complete Journey na Humble Bundle