Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2020, 18:45

Demon’s Souls, Spider-Man: Miles Morales i inne gry mogą zadebiutować przed PS5

W Polsce gry na PlayStation 5 wyjdą wcześniej niż sama konsola. Produkcje takie jak Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Assassin's Creed: Valhalla i Demon’s Souls mają być dostępne w sprzedaży tydzień przed premierą sprzętu firmy Sony.

Demon’s Souls, Spider-Man: Miles Morales i inne gry mogą zadebiutować przed PS5 - ilustracja #1
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales może trafić w nasze ręce szybciej niż PS5.

Polska doczekała się ciekawego paradoksu – 19 listopada na rynku zadebiutuje PlayStation 5. Premiera nowej konsoli Sony odbywa się na naszym kontynencie tydzień później niż w Ameryce i Azji. Co ciekawe, opóźnienie to nie dotyczy gier wydanych na tę platformę. Przyglądając się rodzimym sklepom (m.in. RTV Euro AGD), można dostrzec, że Assassin's Creed: Valhalla i Call of Duty: Black Ops - Cold War mają trafić do sprzedaży szybciej niż PS5.

Podobne doniesienia płyną także z innych części Europy. Według hiszpańskiego oddziału Sony niektóre produkcje, takie jak Marvel’s Spider-Man: Miles Morales i Demon’s Souls, wejdą do sprzedaży 12 listopada. W przypadku pierwszej z nich potwierdza to oficjalny komunikat twórców. Oznacza to, że niektóre tytuły będą dostępne do zakupu, zanim dostaniemy w swoje ręce sprzęt, który będzie w stanie je uruchomić.

  1. PlayStation – oficjalna strona