Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2012, 09:35

autor: Muninn

Demo Transformers: Upadek Cybertronu dostępne na Xbox Live

Posiadacze konsoli Xbox 360 mogą ściągnąć wersję demonstracyjną gry Transformers: Upadek Cybertronu. Demo, zawierające m.in. pierwszą misję oraz dwa tryby rozgrywki multiplayer, ukaże się jeszcze dzisiaj na PlayStation 3.

Firma Activision wypuściła wersję demonstracyjną gry akcji Transformers: Upadek Cybertronu. Demo, ważące prawie 2 GB, jest dostępne w usłudze Xbox Live dla posiadaczy konta Gold (pozostali będą mogli je ściągnąć za tydzień). Jeszcze dzisiaj powinno pojawić się także na PlayStation Network. Posiadacze komputerów PC najprawdopodobniej nie będą mogli zapoznać się z wersją próbną gry o zmieniających się robotach.

Demo Transformers: Upadek Cybertronu dostępne na Xbox Live - ilustracja #1
Transformers: Upadek Cybertronu

W wersji demonstracyjnej znajduje się jedna misja (wprowadzająca), pochodząca z kampanii dla jednego gracza, w której naszym zadaniem jest obrona statku Autobotów przed atakiem wojsk Decepticonów. Oprócz tego istnieje możliwość wcielenia się w Vortexa, potrafiącego przemieniać się w samolot lub śmigłowiec, udostępniono również narzędzia do modyfikacji wyglądu robotów.

Activision przygotowało także coś dla wielbicieli rozgrywki wieloosobowej. Po zainstalowaniu dema można przetestować tryby multiplayer Team Deathmatch oraz Conquest.

Transformers: Upadek Cybertronu ukaże się w Polsce 24 sierpnia na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Dystrybucją gry w naszym kraju zajmie się firma Licomp Empik Multimedia.

Demo Transformers: Upadek Cybertronu dostępne na Xbox Live - ilustracja #2Transformers: Upadek Cybertronu będzie grą akcji z robotami w roli głównej, stworzoną przez zespół High Moon Studios. W trakcie zabawy weźmiemy udział w wojnie pomiędzy Autobotami a Decepticonami oraz wydarzeniach poprzedzających ucieczkę zmechanizowanych mieszkańców z ich ojczystej planety. Twórcy udostępnią możliwość wcielenia się w różne roboty o odmiennych możliwościach, z których każdy będzie mógł przyjąć jeden z dwóch form: pojazdu lub humanoidalnego robota. Produkcja zostanie wyposażona zarówno w kampanię dla jednego gracza, jak i rozbudowany tryb multiplayer.

  1. Materiały o grze Transformers: Upadek Cybertronu na serwisie tvgry.pl
  2. Oficjalna strona gry Transformers: Upadek Cybertronu
  3. Zapowiedź gry Transformers: Upadek Cybertronu