Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2012, 10:45

autor: Sarge

Demo strategii ekonomicznej Farming Giant dostępne do pobrania

Firma UIG Entertainment udostępniła wersję demonstracyjną gry Farming Giant. Jest to strategia ekonomiczna traktująca o prowadzeniu własnej farmy. Tytuł miał swoją oficjalną premierę na początku października bieżącego roku.

W sieci pojawiła się wersja demonstracyjna gry Farming Giant. Miłośnicy produkcji traktujących o prowadzeniu własnej farmy mają powody do zadowolenia, bo wczoraj dostali demo Farming Simulator 2013, a dzisiaj mogą sprawdzić najnowsze dzieło firmy UIG Entertainment.

Farming Giant miał swoją premierę 5 października bieżącego roku, a więc demo otrzymujemy kilka tygodni po oficjalnym debiucie produktu. W przeciwieństwie do konkurencyjnego Farming Simulator 2013, tym razem mamy do czynienia z tytułem w angielskiej wersji językowej. Udostępnione w naszym serwisie demo pozwala sprawdzić podstawowe mechanizmy rozgrywki i wypróbować grę przed ewentualnym zakupem.

  1. Pobierz demo gry Farming Giant
Farming Giant to strategia ekonomiczna traktująca o prowadzeniu farmy - 2012-10-26
Farming Giant to strategia ekonomiczna traktująca o prowadzeniu farmy

Farming Giant wchodzi w skład serii strategii ekonomicznych Giant (m.in. Industry Giant, Hotel Giant) tworzonych lub wydawanych przez firmę JoWood Entertainment. Jej kłopoty finansowe sprawiły jednak, że prawa do marki zostały przejęte przez spółkę UIG Entertainment, która postanowiła pójść bardziej w kierunku strategii polegającej na prowadzeniu własnej farmy.

Gracz wciela się w rolnika, którego zadaniem jest zbudowanie firmy, która mogłaby stać się jednym ze światowych potentatów rynku produkcji żywności. Tytuł nie jest jednak prostym symulatorem farmy w stylu innych tego typu produkcji. W tym przypadku dostajemy sporo opcji charakterystycznych dla strategii ekonomicznych. Gracz zarządza gospodarstwem, a także dba o wyniki finansowe własnego przedsiębiorstwa.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy UIG Entertainment
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Farming Giant

Farming Giant