Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2012, 10:53

autor: sathorn

Ruszyła oficjalna strona internetowa gry The Elder Scrolls Online

Studio Zenimax Online Studios, pracujące w tej chwili nad The Elder Scrolls Online, oddało do użytku oficjalną stronę internetową tej gry MMORPG osadzonej w niezwykle popularnym uniwersum. Jesteście chętni, aby poświęcić godzinkę na wchłonięcie wszystkich dostępnych informacji o The Elder Scrolls Online?

W sieci zadebiutowała strona internetowa The Elder Scrolls Online. Jeżeli jesteście spragnieni jak największej ilości informacji, grafik, zrzutów ekranu z nadchodzącej gry MMORPG, to powinniście tam zajrzeć.

Mapa wpływów poszczególnych sojuszy w świecie The Elder Scrolls Online - 2012-10-26
Mapa wpływów poszczególnych sojuszy w świecie The Elder Scrolls Online

Studio Zenimax Online Studios, twórcy gry, udostępnili na oficjalnej stronie internetowej The Elder Scrolls Online dużą ilość zawartości. Znajdziemy na niej m.in. streszczenie historii świata, opis każdego z sojuszy i ras je tworzących. Poza tym w dziale media zamieszczono kilkanaście zrzutów ekranu i grafik koncepcyjnych.

The Elder Scrolls Online - screen #1 - 2012-10-26
The Elder Scrolls Online - screen #1

Co interesujące, w menu kontekstowym na górze strony w panelu „news” znajduje się dział „beta”. Póki co nie ma w nim żadnych treści, ale wyraźnie sugeruje to, że twórcy planują przynajmniej częściowo otwarte testy.

The Elder Scrolls Online - screen #2 - 2012-10-26
The Elder Scrolls Online - screen #2
The Elder Scrolls Online - screen #3 - 2012-10-26
The Elder Scrolls Online - screen #3

The Elder Scrolls Online ukaże się w 2013 roku na komputerach osobistych i Macach.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited