Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Tate Multimedia S.A. Press Release 20 marca 2019, 12:14

Demo Steel Rats dostępne na PlayStation 4 wraz z update do pełnej wersji gry i darmowym DLC

Poziom przygotowany dla wersji demonstracyjnej nie jest wycinkiem pełnej wersji, a został specjalnie stworzony, by gracze mogli w skondensowany sposób poczuć przedsmak tego, co czeka ich w Steel Rats.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Darmowe, specjalnie przygotowane demo, patch do gry oraz darmowe DLC (Stylish Mayhem, zawierający zestaw 4 skórek dla postaci i ich motocykli) są od dzisiaj dostępne dla graczy na platformie Playstation 4.

Zawartość Demo:

 1. Poziom przygotowany specjalnie na potrzeby demo
 2. Graj jako James i odkryj jego bogaty wachlarz destrukcyjnych umiejętności
 3. Potrzebujesz czegoś do rozwalenia? Prezentujemy Ci dwa rodzaje wrogów, których możesz napotkać w Steel Rats
 4. Poczuj smak motocyklowej gry opartej na fizyce, połączonej ze szczyptą starego, dobrego gameplayu platformerowego. Wracamy do korzeni!

Warszawskie studio przedstawia demo, które zostało tak zaprojektowane, by w jak najbardziej przystępny sposób zaprezentować gameplay dostępny w pełnej wersji gry.

Poziom przygotowany dla wersji demonstracyjnej nie jest wycinkiem pełnej wersji, a został specjalnie stworzony, by gracze mogli w skondensowany sposób poczuć przedsmak tego, co czeka ich w Steel Rats.

“Nasza gra to unikalny mix gatunków. Chcemy przedstawić graczom możliwości jakie daje Steel Rats, przedstawić najważniejsze mechaniki. Zaprojektowaliśmy specjalne demo, które wszystkim zainteresowanym graczom pokaże co gra ma do zaoferowania. Nasz zespół nie może się doczekać, żeby usłyszeć głos społeczności” – powiedział Wojtek Biliński, Szef Studia w Tate Multimedia.

Dodatkowo studio przedstawia zmiany w gameplayu, które dotychczas były dostępne tylko dla graczy na platformie PC.

Update zawiera następujące zmiany:

 1. Balans ilość HP, Energii, Złomu oraz punktów niezbędnych do odblokowania umiejętności postaci
 2. Maksymalne prędkości motocykli zostały zmniejszone przy jednoczesnym zachowaniu dotychczasowych prędkości przy włączonej Pile
 3. Użycie Piły pobiera Energię
 4. Umiejętność Obrót (2 razy wciśnięte kółko) nie pobiera Energii
 5. Atakując Piłą, Motocykl będzie automatycznie namierzał najbliższego Złombota
 6. Jazda Pionowa odnawia Energię
 7. Motocykle są cięższe, trudniej je przewrócić
 8. Drony atakują szybciej i zadają większą ilość obrażeń
 9. Uderzenie w ścianę przy dużej szybkości powoduje kraksę i utratę HP
 10. Przewrócenie Motocykle do góry nogami powoduje utratę HP
 11. Drut kolczasty nie zatrzymuje Motocykla
 12. Przypomnienia Samouczka (wyświetlamy podpowiedzi do najważniejszych mechanik drugi raz, na wypadek ominięcia komunikatu)
 13. Optymalizacja i poprawki błędów
 14. Darmowe DLC – Stylish Mayhem dostępne w sklepie Playstation Store. Dodatek zawiera zestaw unikatowych skórek dla postaci i ich maszyn.

Steel Rats jest dostępne w sklepie Playstation Store na platformę Playstation 4 w bazowej wersji w cenie 84 zł. Wersja Deluxe Edition zawierająca podstawową wersję gry, Soundtrack, 5 avatarów Playstation 4 oraz temat dla konsoli jest dostępna w sklepie Playstation Store w cenie 99 zł. Dodatkowo można zakupić sam Soundtrack w cenie 21 zł.

Steel Rats w wersji na PC, mozna nabyć na platformach Steam oraz Gog.com w cenie 71,99 zł oraz osobno można kupić soundtrack w cenie 17,99 zł

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Steel Rats

Steel Rats