Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2010, 14:55

autor: Anna "omadaha" Karpińska

Demo Need For Speed: Hot Pursuit już na XBL

Wczoraj informowaliśmy o dzisiejszym debiucie wersji demonstracyjnej Need For Speed: Hot Pursuit – nowej gry wyścigowej, tworzonej przez ekipę odpowiedzialna wcześniej za serię Burnout. Zgodnie z obietnicą studia Criterion Games demo trafiło już na platformę Xbox Live.

Wczoraj informowaliśmy o dzisiejszym debiucie wersji demonstracyjnej Need For Speed: Hot Pursuit – nowej gry wyścigowej, tworzonej przez ekipę odpowiedzialną wcześniej za serię Burnout. Zgodnie z obietnicą studia Criterion Games demo trafiło już na platformę Xbox Live.

Demo Need For Speed: Hot Pursuit już na XBL - ilustracja #1

Wersja dla posiadaczy konsol Microsoftu waży 1.4 GB i mogą ją w tej chwili pobrać jedynie posiadacze konta Gold. Co istotne, jeszcze wczoraj zapowiadano, że równocześnie z wersją na Xboxa demo pojawi się także w PlayStation Store. Z najnowszych doniesień wynika jednak, że będzie ono dostępne na platformie Sony dopiero dziś wieczorem w przypadku graczy ze Stanów Zjednoczonych i jutro w serwisie europejskim.

Posiadaczom konsol Xbox 360 wersja demonstracyjna umożliwia między innymi przetestowanie systemu autolog, wcielenie się w policjanta w trybie Hot Pursuit, lub w kierowcę w Roadsters Reborn. Ponadto dzięki grze w demo otrzymujemy 500 punktów, które będzie można wykorzystać w trybie kariery w finalnym wydaniu produkcji Criterion Games.

Jak dotąd deweloper jak i wydawca, koncern Electronic Arts, milczą w sprawie publikacji dema w wersji przeznaczonej na komputery osobiste. Need for Speed: Hot Pursuit pojawi się w Polsce 18 listopada 2010 roku i poza wersjami na konsole Sony i Microsoftu wydana zostanie także na Nintendo Wii i PC.