Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2012, 10:18

Demo Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2013 dostępne w serwisie Steam

Na Steam trafiła wersja demonstracyjna gry Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2013. Najnowsza odsłona karcianej serii wydawanej przez Wizards of the Coast jest w sprzedaży od kilku dni.

Na platformie Steam pojawiła się wersja demonstracyjna Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2013. Jest to gra strategiczna oparta na kultowej karciance, w której gracze wcielają się w magów toczących epickie batalie w barwnym świecie fantasy. W najnowszej odsłonie serii zapoczątkowanej w 2009 roku najgroźniejszym przeciwnikiem walczących o władzę czarodziejów jest arcypotężny smok, Nicol Bolas.

Tym, którzy nie podjęli jeszcze decyzji, czy chcą zakupić Duels of the Planeswalkers 2013, oprócz dema na Steamie polecamy także film przygotowany przez redakcję tvgry.pl. Dowiecie się z niego, co zmieniło się w grze w porównaniu z poprzednią częścią.

Graczy zdecydowanych na zakup nowej odsłony komputerowej karcianki o magach informujemy, że na Steamie gra dostępna jest w dwóch edycjach: standardowej za 8,99 euro oraz specjalnej za 18,99 euro. Ta druga zawiera zestaw dodatków, takich jak soundtrack, tapety oraz komiks Path of the Planeswalkers (w formacie pdf). Niestety nie ma na obecną chwilę informacji o pudełkowym wydaniu gry w Polsce.

Gra Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2013 dostępna jest również w wersjach na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.