Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2017, 13:52

autor: Movis

Demo Dishonored 2 już dostępne

Można już nieodpłatnie pobrać znacznej długości wersję testową gry Dishonored 2. Umożliwia ona graczom na PlayStation 4, Xboksie One i PC zmierzenie się z trzema długimi misjami i daje do dyspozycji oboje bohaterów. Jeśli potem zdecydujemy się na zakup gry, będziemy mogli kontynuować rozgrywkę.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz platformie dystrybucyjnej Steam została udostępniona wersja demonstracyjna skradanki Dishonored 2. W celu zaopatrzenia się w wersję trial należy udać się na stronę produktu w oficjalnych sklepach systemowych na konsolach PlayStation 4 lub Xbox One. W przypadku edycji PC wystarczy kliknąć przycisk „pobierz demo” na tej stronie lub bezpośrednio w aplikacji Steam. Trzeba będzie jednak przygotować na nią ok. 21 GB wolnego miejsca na dysku.

Trzy długie misje to niemały fragment gry, pozwalający wczuć się w malowniczy świat tytułu. - Duże demo Dishonored 2 już dostępne - wiadomość - 2017-04-06
Trzy długie misje to niemały fragment gry, pozwalający wczuć się w malowniczy świat tytułu.
Dishonored 2 w skrócie:
  • deweloper: Arkane Studios;
  • wydawca: Bethesda Softworks;
  • gatunek: pierwszoosobowa skradanka z dużym wachlarzem mocy nadprzyrodzonych;
  • premiera: 11 listopada 2016 roku;
  • platformy: PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Demo zawiera trzy początkowe misje z dziewięciu dostępnych w pełnej produkcji i umożliwia zabawę zarówno bohaterem części pierwszej – Corvo Attano, jak i młodą cesarzową – Emily Kaldwin. Wszelkie poczynione postępy zostaną zachowane na naszym koncie, więc jeśli zdecydujemy się na zakup Dishonored 2, będziemy mogli kontynuować przygodę bez zwłoki. Przy okazji, w serwisie Steam do 11 kwietnia będzie trwała promocja -50%, dzięki której grę można zakupić za ok. 30 euro (127 zł).

Takie rozwiązanie wydaje się niezłe dla ciekawych produkcji graczy komputerowych, którzy mogą w ten sposób sprawdzić, czy tytuł jest kompatybilny z ich sprzętem i czy usunięto z niego problemy z optymalizacją, na które narzekano po premierze.