Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2017, 15:20

Deformers opóźnione. Nowa gra twórców The Order: 1886 nie ukaże się w walentynki

Studio Ready At Dawn zapowiedziało, że ich najnowsza produkcja, sieciowa gra Deformers, nie ukaże się w walentynki. Twórcy zapewniają jednak, że poślizg będzie minimalny.

Nowa produkcja studia Ready at Dawn, znanego z mrocznego The Order: 1886, jednak nie ukaże się w Walentynki. Deweloperzy poinformowali, że kolorowa sieciowa gra Deformers zaliczy opóźnienie. Nie podano nowej daty premiery, jednak twórcy zapewniają, że poślizg powinien być naprawdę niewielki. Ready at Dawn zapowiedziało też, że wykorzysta dodatkowy czas na zbieranie opinii graczy.

Kalifornijski zespół tworzy grę diametralnie odmienną od swoich poprzednich dokonań – nic więc dziwnego, że potrzebuje nieco więcej czasu. - Deformers opóźnione. Nowa gra twórców The Order: 1886 nie ukaże się w Walentynki - wiadomość - 2017-02-04
Kalifornijski zespół tworzy grę diametralnie odmienną od swoich poprzednich dokonań – nic więc dziwnego, że potrzebuje nieco więcej czasu.

Studio nie ujawniło dokładnych powodów opóźnienia. „Opinie i dane, które zebraliśmy przez ostatnie parę tygodni wspólnego grania, były niezwykle cenne” - czytamy w oficjalnym oświadczeniu. „Pomogły nam też w podjęciu ciężkiej decyzji, jaką jest lekkie przesunięcie daty premiery”. Ale spokojnie: ci, którzy chcieliby jak najszybciej zagrać w Deformers, mogą odetchnąć z ulgą. Nową produkcję Ready at Dawn będziemy mieli bowiem okazję sprawdzić jeszcze przed premierą, jako że studio planuje przeprowadzenie otwartych beta-testów za pośrednictwem platformy Steam. Niestety, nie znamy jeszcze daty ich rozpoczęcia, jednak już na dniach powinniśmy otrzymać więcej szczegółów.

Przypomnijmy, że Deformers będzie drugą grą powstałą przy pomocy GameTrust, wydawnictwa założonego przez amerykańską sieć sklepów GameStop. Firma zapewne będzie liczyć na większy sukces, niż w przypadku Song of the Deep autorstwa Insomniac Games, które zebrało średnie oceny. Z drugiej strony, Deformers może budzić pewne wątpliwości: jak bowiem Ready at Dawn, studio znane z bardzo mrocznych, brutalnych produkcji, poradzi sobie ze stworzeniem tytułu o cukierkowej oprawie graficznej i skupionego wyłącznie na sieciowej rozgrywce?

  1. Oficjalna strona internetowa gry Deformers