Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 czerwca 2019, 16:34

autor: Adrian Werner

Deathgarden, Europa Universalis 4 i Verdun z darmowymi weekendami na Steamie

Deathgarden: Bloodharvest, Europa Universalis IV i Verdun to trzy gry, które można w ten weekend przetestować za darmo na Steamie. Zorganizowano również przeceny wszystkich tych produkcji.

Deathgarden: Bloodharvest. - Deathgarden, Europa Universalis 4 i Verdun z darmowymi weekendami na Steamie - wiadomość - 2019-06-01
Deathgarden: Bloodharvest.

Tradycyjnie, w trakcie weekendu w serwisie Steam zorganizowano kilka darmowych okresów. Tym razem możecie bez płacenia wypróbować trzy produkcje:

  1. Europa Universalis IV
  2. Verdun
  3. Deathgarden: Bloodharvest

W przypadku wszystkich trzech gier darmowy okres zakończy się jutro ok. 24:00. Z tych propozycji warto zwrócić uwagę zwłaszcza na Deathgarden: Bloodharvest, bowiem tytuł ten przedwczoraj otrzymał wielką aktualizację, pomyślaną jako nowy start całego projektu. To asymetryczna gra sieciowa od autorów popularnego Dead by Daylight. Grupa graczy wciela się w słabo uzbrojonych ludzi, a jeden uczestnik zabawy kontroluje polującego na nich Łowcę.

Tak jak w przypadku poprzedniej produkcji tego zespołu, w planach są dodatki DLC zainspirowane filmowymi klasykami. Ukazał się już pierwszy z nich, zatytułowany Terminator Set, który pozwala Łowcy na wcielenie się w morderczą maszynę typu T-800.

Z kolei Europa Universalis IV to popularna strategia studia Paradox, a Verdun to ciekawy sieciowy FPS autorstwa zespołu BlackMill Games, pozwalający na branie udziału w potyczkach z okresu I wojny światowej.

Równolegle zorganizowano również przeceny wszystkich trzech produkcji. Dzięki temu obecnie na Steamie grę Europa Universalis IV można kupić za 35,74 zł. Obniżono również o 50% ceny wszystkich dodatków DLC.

Verdun przeceniono do 14,40 zł. Natomiast za Deathgarden: Bloodharvest trzeba obecnie zapłacić 26,66 zł, a za DLC Terminator Set - 7,36 zł.

  1. Oficjalna strona Steam