Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2019, 13:36

autor: Froozyy

Death Stranding - zwiastun postaci Heartmana

W sieci pojawił się właśnie trailer postaci Heartmana z gry Death Stranding. Początkowo zwiastun ukazał się na Comic-Conie w San Diego, jednak dopiero teraz wszyscy mają możliwość obejrzenia go w internecie.

Nowy zwiastun przyniósł jeszcze więcej pytań. - Death Stranding - zwiastun postaci Heartmana - wiadomość - 2019-07-29
Nowy zwiastun przyniósł jeszcze więcej pytań.

O Death Stranding, nowej produkcji Hideo Kojimy, wciąż wiemy bardzo mało. Co prawda pod koniec maja ukazał się obszerny 9-minutowy zwiastun wraz z pierwszymi fragmentami rozgrywki, jednak zostawił on więcej pytań niż odpowiedzi. Jeśli mało Wam niewiadomych na temat tej produkcji to twórca gry przygotował dla Was nową porcję tajemnic.

W sieci właśnie ukazała się krótka zapowiedź postaci Heartmana. W jego rolę wcielił się reżyser i bliski przyjaciel Kojimy - Nicolas Winding Refn. Zwiastun początkowo ukazał się na tegorocznym Comic-Conie w San Diego i krążył po internecie w dość kiepskiej jakości. Teraz każdy ma możliwość obejrzenia go na oficjalnym kanale PlayStation.

Z trailera dowiedzieliśmy się, że Heartman, członek firmy Bridges, umiera dokładnie co 21 minut. Następnie trafia do świata nieumarłych, gdzie szuka swojej rodziny, aby po 3 minutach defiblyrator AED ponownie przywrócił go do życia. Oznacza to, że Heartman wciągu doby umiera 60 razy. Poza tym na zwiastunie widzimy Sama, który cierpliwie czekał na zakończenie cyklu, aby móc dokończyć przerwaną rozmowę.

Filmik nie wyjaśnił nic jeśli chodzi o fabułę przedstawioną w Death Stranding. Można nawet śmiało powiedzieć, że dostarczył tylko nowych pytań bez konkretnych odpowiedzi. Póki co pozostają nam domyślenia, ale być może do czasu premiery gry poznamy więcej szegółów na jej temat. Produkcja ma ukazać się 8 listopada 2019 roku wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Krążą również plotki, że tytuł pojawi się również na komputerach osobistych.