Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2019, 08:15

autor: Aquma

Death Stranding wchodzi w „krytyczną fazę” produkcji

Hideo Kojima poinformował, że tworzona przez niego przygodowa gra akcji Death Stranding wkracza w krytyczną fazę procesu produkcji. Twórca codziennie gra w swój tytuł na platformie docelowej – konsoli PlayStation 4.

Death Stranding wkracza w krytyczną fazę. - Death Stranding wchodzi w „krytyczną fazę” produkcji - wiadomość - 2019-03-25
Death Stranding wkracza w krytyczną fazę.

DEATH STRANDING W SKRÓCIE:

  1. Producent: Kojima Productions
  2. Wydawca: Sony Interactive Entertainment
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PlayStation 4
  5. Data premiery: nieznana

Hideo Kojima – ojciec i scenarzysta popularnej serii Metal Gear Solid, a także nadchodzącego Death Stranding – poinformował, że jego najnowsza gra weszła w „krytyczną fazę” procesu produkcji. Deweloper podobno codziennie gra w omawiany tytuł na PlayStation 4, jednak na razie wciąż jest to produkt wymagający testów i debugowania. Obecnie twórcy skupiają się na połączeniu poszczególnych fragmentów produkcji w jedną całość.

Death Stranding nie jest jeszcze w fazie dostosowywania poziomu trudności lub debugowania – aktualnie łączymy wszystkie elementy wykonane w [różnych] narzędziach i na różnych maszynach deweloperskich w jedną grę. Jest to proces scalania, naprawiania tego co nie działa, dopracowywania przekazywanych emocji, produkcji, specyfikacji, radzenia sobie z problemami i wprowadzania zmian na „żywym ciele”. Każdego dnia gram w tę grę bezpośrednio na PS4. Faza krytyczna – powiedział deweloper na Twitterze (cytat za serwisem Eurogamer).

Przypominamy, że Death Stranding zostało zapowiedziane w czasie targów E3 2016. Gra zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 4, ale nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Dotychczas udostępnione materiały z tej produkcji są bardzo tajemnicze. Niedawno dowiedzieliśmy się, że gra może ukazać się nieco później niż zakładali jej twórcy. Więcej na jej temat dowiemy się być może w czasie dzisiejszego streamu PlayStation State of Play.

  1. Kojima Productions – strona oficjalna
  2. PlayStation – strona oficjalna