Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2017, 10:41

Death Coming - sprzedano ponad 100 tys. egzemplarzy

Death Coming, czyli niezależna gra logiczna, w której musimy aranżować śmiertelne wypadki, okazała się sporym sukcesem. W ciągu półtora miesiąca od premiery autorom udało się sprzedać ponad 100 tysięcy egzemplarzy tej produkcji.

W grze wcielamy się w pomocnika Śmierci i naszym zadaniem jest aranżowanie śmiertelnych wypadków. - Death Coming - sprzedano ponad 100 tys. egzemplarzy - wiadomość - 2017-12-23
W grze wcielamy się w pomocnika Śmierci i naszym zadaniem jest aranżowanie śmiertelnych wypadków.
DEATH COMING W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Next Studio
  2. Wydawca: Next Studio
  3. Gatunek: gra logiczna
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 6 listopada 2017 r.

Ludzie z niezależnego zespołu Next Studio mają powody do zadowolenia. Deweloperzy właśnie pochwalili się, że ich debiutancka produkcja, czyli gra logiczna Death Coming, sprzedała już w ponad 100 tysiącach egzemplarzy. Przy okazji autorzy udostępnili za darmo dodatkowy akt kampanii, w którym musimy eliminować ludzi próbujących kraść świąteczne prezenty.

Przypomnijmy, że produkcja ukazała się w listopadzie tego roku i dostępna jest wyłącznie w wersji na pecety. Obecnie Death Coming można kupić taniej dzięki zimowej promocji w serwisie Steam. Cena gry została obniżona z tej okazji o 40% i wynosi 15,29 zł.

Death Coming spotkało się z ciepłym przyjęciem. Produkcja nie tylko sprzedaje się dobrze, ale wyraźnie przypadła również do gustu graczom, gdyż recenzje w Steam są w przytłaczającej większości pozytywne.

Sukces jest tym bardziej godzien odnotowania, gdyż zaliczyła ona mocno pechowy start. 6 listopada Death Coming zadebiutowało bowiem w Steam Early Access. Dzień później, podczas udostępniania aktualizacji autorzy omyłkowo zakończyli wczesny dostęp i gra trafiła do sprzedaży jako pełna wersja, pomimo faktu, że nie była jeszcze w pełni dopracowana.

Steam jest tak zaprojektowane, że powrót do wczesnego dostępu jest niemożliwy, ale na szczęście pomyłka autorów nie przeszkodziła im w osiągnięciu sukcesu. Gracze wykazali się dużą wyrozumiałością, w czym mocno pomógł fakt, że twórcy od czasu premiery wypuścili masę aktualizacji i obecnie Death Coming prezentuje już całkiem wysoki poziom dopracowania technicznego.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Death Coming w Steam