Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2013, 09:20

autor: Góral

Deadpool debiutuje w Polsce na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360

Wyczekiwana przez wielu fanów komiksu gra Deadpool debiutuje dziś w Polsce. Tytuł dostępny jest w pudełkowych wersjach na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, a także na komputerach PC na Steamie.

Dziś w polskich sklepach debiutują konsolowe wersje gry Deadpool od studia High Moon, twórców Transformers: Fall of Cybertron. Tytuł opowiada o przygodach zwariowanego superbohatera ze stajni Marvel Comics.

Deadpool leci na polską premierę. - Deadpool debiutuje w Polsce na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 - wiadomość - 2013-06-28
Deadpool leci na polską premierę.
Deadpool w skrócie:
  • Produkcja na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i komputery PC
  • Gra akcji stawiająca głównie na walkę, w której wykorzystuje się broń białą i palną
  • Edycja na komputery PC dostępna jedynie drogą cyfrowej dystrybucji

Sugerowaną cenę produkcji ustalono na 229,90 zł, ale z pewnością uda się Wam ją kupić taniej, korzystając chociażby z naszej porównywarki cenowej. Wersja na komputery PC jest już dostępna na Steamie od kilku dni. Jednak jej cena z pewnością odstraszy wielu polskich graczy, gdyż wynosi 49,99 euro (około 216 zł). Niestety, obecnie nie ma planów wydania tej edycji Deadpoola w wersji pudełkowej, więc pozostaje cierpliwie czekać na promocję.

Mam jednak złe wieści dla osób, które liczyły na kolejną grę z superbohaterem na miarę ostatnich przygód Batmana. Tytuł studia High Moon zbiera dość słabe oceny. Obecnie średnia na serwisie Metacritic wynosi 53 punkty w wersji na konsolę PlayStation 3. Trochę lepiej radzi sobie edycja dedykowana urządzeniu firmy Microsoft – 63 punkty. Recenzenci chwalą przede wszystkim zwariowany humor, jednocześnie punktując niczym niewyróżniającą się od reszty gier akcji rozgrywkę i inne pomniejsze niedoróbki. Myślę, że mimo wszystko fani tego dziwnego bohatera powinni być zadowoleni, a po więcej informacji odsyłam do materiału przygotowanego przez ekipę tvgry.pl.

Deadpool debiutuje w Polsce na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 - ilustracja #3Deadpool po raz pierwszy pojawił się na łamach komiksów w lutym 1991 roku. Bohater uwielbiany jest przez mnóstwo osób głównie ze względu na swoją rozgadaną naturę i problemy psychiczne. Zdecydowanie jest to bardzo wyróżniająca się postać z całego szeregu nijakich herosów.