Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 lutego 2018, 16:10

autor: AlexB

Deadpool 2 - zobacz Cable'a w akcji na nowym zwiastunie

W sieci zadebiutował kolejny trailer filmu Deadpool 2, który potwierdził jego datę premiery. Druga odsłona przygód jednego z najbardziej lubianych (anty)bohaterów ze stajni Marvela zadebiutuje 18 maja na świecie, a 1 czerwca w Polsce.

Pierwszy Deadpool okazał się sporym sukcesem dla wytwórni 20th Century Fox. Opowieść o niezbyt zrównoważonym (anty)bohaterze ze stajni Marvela podbiła serca wielu kinomanów swoim humorem i nie do końca typowym podejściem do kina komiksowego. Nic zatem dziwnego, że sequel tej produkcji jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Dziś fani Deadpoola mają mały powód do świętowania. W sieci pojawił się bowiem kolejny zwiastun filmu. Po pierwsze, potwierdza on wcześniejsze informacje, że druga odsłona przygód „Pana Poola” pojawi się w kinach na świecie 18 maja, a 1 czerwca zadebiutuje w Polsce. Natomiast po drugie, pokazuje nam w akcji nową postać - Cable'a (w tej roli Josh Brolin), który w komiksach jest jednym z najlepszych przyjaciół Deadpoola. Trailer można obejrzeć poniżej.

Fabuła Deadpoola 2 jest owiana mgiełką tajemnicy. Według utrzymanego w charakterystycznym, absurdalnym tonie oficjalnego opisu, w drugiej odsłonie swoich przygód słynny „najemnik z nawijką” będzie starał się zrealizować marzenie o staniu się najlepszym barmanem Mayberry i jednocześnie pogodzić się z utratą zmysłu smaku. Na drodze w poszukiwaniu sensu życia i prawdziwego znaczenia takich słów, jak rodzina, przyjaźń i przyprawy, zmierzy się on z hordą Ninja, Yakuzą i niewyżytymi seksualnie psami. Nie wiecie o co chodzi? My też nie. Możemy jedynie zapewnić, że w filmie, prócz wcielającego się w tytułową rolę Ryana Reynoldsa i Josha Brolina, ujrzymy również znanych z poprzedniej części Morenę Baccarin, Briannę Hildebrand, Karana Soni, Leslie Uggams i Stefana Kapicica.

Nowy Deadpool pojawi się już tej wiosny. - Deadpool 2 - zobacz Cable'a w akcji na nowym zwiastunie - wiadomość - 2018-02-08
Nowy Deadpool pojawi się już tej wiosny.

Fakt, że Deadpool 2 pewnie zmierza w kierunku dnia premiery może cieszyć. Nie jest bowiem tajemnicą, że tytuł ten miał kilka problemów produkcyjnych. Najpierw z powodu różnic artystycznych projekt opuścił reżyser pierwszej części, Tim Miller. Później prace nad filmem wstrzymano na czas nieokreślony z powodu tragicznego wypadku kaskaderki Joi Harris. Czy wyraźnie wpłynęło to na jakość kontynuacji przygód popularnego komiksowego najemnika? Przekonamy się o tym już za kilka miesięcy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.