Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2013, 14:52

autor: Szymon "Hed" Liebert

Deadfall Adventures z nową datą premiery - gra wyjdzie we wrześniu

Polska strzelanka przygodowa Deadfall Adventures zaliczy kilkutygodniowe opóźnienie i pojawi się dopiero 27 września w wersji na PC i Xboksa 360. Firma Nordic Games i studio The Farm 51 potwierdziły, że w grze znajdzie się dodatkowy survivalowy tryb kooperacji.

Deadfall Adventures wyjdzie dopiero we wrześniu.

Deadfall Adventures:
  • Nowa data premiery wersji na PC i Xboksa 360 to 27 września
  • Gra będzie miała survivalowy tryb kooperacji
  • Dzisiaj około godziny 18:40 produkcja zostanie pokazana na E3

Firma Nordic Games przesunęła datę premiery gry Deadfall Adventures, strzelanki w klimatach Indiany Jonesa, którą niedawno mieliśmy okazję zobaczyć. Pisaliśmy wtedy, że produkcja wyjdzie pod koniec lipca na PC i Xboksie 360. Okazuje się, że wersja na komputery oraz konsolę firmy Microsoft zadebiutuje 27 września. Reinhard Pollice z Nordic Games wyjaśnił, że wstrzymanie się z premierą pozwoli upewnić się, że „zawartość gry będzie reprezentowała najwyższą jakość”.

W informacji prasowej dotyczącej nowej daty premiery gry potwierdzono, że dostaniemy w niej kampanię solową, rozgrywkę multiplayer oraz kooperacyjny tryb przetrwania, w którym zmierzymy się z hordami wrogów. Wojciech Pazdur z The Farm 51 zapewnił, że ta forma zabawy będzie wyzwaniem i okazją, żeby od razu przejść do akcji. Fragmenty innego trybu multiplayer, zatytułowanego Treasure Hunt, pokazywaliśmy swego czasu w tvgry.pl.

The Farm 51 na razie pracuje nad wersjami gry na PC oraz Xboksa 360, ale chce też przenieść ją na PlayStation 3. Prace nad konwersją miałyby ruszyć po ukończeniu edycji podstawowych. Trudno powiedzieć, czy zmiana daty premiery wpłynie na te plany. Deadfall Adventures jest obecny na targach E3 i dzisiaj zostanie pokazany na scenie drugiej. Relację z tego wydarzenia będzie można oglądać około godziny 18:40 w serwisie Gamespot.

Deadfall Adventures z nową datą premiery - gra wyjdzie we wrześniu - ilustracja #3Deadfall Adventures to strzelanka przygodowa powiązana fabularnie z serią o przygodach Allana Quatermaina. W grze gliwickiego studia The Farm 51 wcielimy się w potomka tego bohatera, poszukującego tajemniczego artefaktu, podobno dającego nieśmiertelność. Gra łączy akcję z eksploracją, rozwiązywaniem zagadek i szukaniem skarbów. Typowo strzelankową mechanikę walki wzbogacono między innymi o możliwość wykorzystywania pułapek.

  1. Więcej informacji z E3 2013