Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2013, 09:45

autor: Adrian Werner

Dead Rising 3 - nowy zwiastun wprowadzający w fabułę gry

Firma Capcom wypuściła nowy zwiastun gry Dead Rising 3. Wprowadza on w fabułę kampanii zombiakowego sandboksa.

Dead Rising 3 zapowiada się na jeden z najlepszych tytułów startowych, jakie otrzyma konsola Xbox One. Do premiery gry pozostały już niecałe dwa tygodnie, więc firma Capcom robi co może, aby zwiększyć zainteresowanie projektem. Najnowszym przejawem tych starań jest świeży zwiastun wprowadzający w fabułę.

Akcja gry rozpocznie się dziesięć lat po wydarzeniach z Dead Rising 2. Wcielimy się w rolę Nicka Ramosa, który wraz z przyjaciółmi spróbuje uciec z opanowanego przez zombiaki miasta Los Perditos zanim zostanie ono zmiecione z powierzchni Ziemi poprzez wojsko chcące powstrzymać rozprzestrzenianie się zarazy.

Poza samotną zabawą Dead Rising 3 pozwoli również na przejście kampanii w trybie kooperacyjnym dla dwóch osób. Drugi z graczy wcieli się wtedy w kierowcę ciężarówek imieniem Dick. Co godne pochwały, oba typy rozgrywki zostaną ze sobą splecione, więc misje ukończone we współpracy z kolegą uznawane będą za zaliczone w ramach kampanii solo. Wspólne mają być również punkty doświadczenia.

Przypomnijmy, że Dead Rising 3 powstaje wyłącznie z myślą o Xbox One. Premiera nastąpi 22 listopada tego roku, czyli w dzień premiery konsoli w wybranych krajach.

  1. Widzieliśmy Dead Rising 3 - zombie i sandbox nowej generacji
  2. Dead Rising 3 na oficjalnej stronie Xboksa
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dead Rising 3

Dead Rising 3