Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2013, 09:47

autor: Góral

Dead or Alive 5 Ultimate wykorzysta model biznesowy free-to-play

Dead or Alive 5 Ultimate ukaże się nie tylko w pudełku, ale też w PlayStation Store, jako pozycja oparta na modelu biznesowym free-to-play - poinformował wydawca gry, firma Tecmo Koei. Projekt zaoferuje za darmo 4 postacie i większość trybów.

Firma Tecmo Koei, wydawca gry Dead or Alive 5 Ultimate, poinformowała, że od 3 września bieżącego roku w PlayStation Store dostępna będzie darmowa i okrojona wersja pudełkowego wydania produkcji, oparta na modelu biznesowym free-to-play. Tytuł umożliwi toczenie sieciowych bojów także z użytkownikami edycji retail.

Dead or Alive 5 Ultimate za darmo od września. - Dead or Alive 5 Ultimate wykorzysta model biznesowy free-to-play - wiadomość - 2013-06-04
Dead or Alive 5 Ultimate za darmo od września.

Dead or Alive 5 Ultimate: Core Fighters zaoferuje 4 postacie (Kasumi, Ayane, Ryu Hayabuse i Hayate) i wszystkie tryby, oprócz fabularnego. Za niego trzeba będzie zapłacić 14,99 dolarów (około 50 zł), a dodatkowych wojowników wyceniono na 3,99 dolary (około 13 zł) za sztukę. Dokładną rozpiskę zawartości znajdziecie na oficjalnej stronie projektu. Obecnie wiadomo jedynie o edycji dedykowanej amerykańskim i japońskim użytkownikom konsoli PlayStation 3, jednak wydawca nie wyklucza także darmowego odpowiednika na Xboksie 360.

Dead or Alive 5 Ultimate zostało ujawnione w maju bieżącego roku. Ma to być odświeżona wersja bijatyki z zeszłego roku. Produkcja zawiera kilka nowych kilka nowych aren, postać Momiji z Ninja Gaiden: Dragon Sword, a także dodatkowe tryby rozgrywki.

Seria Dead or Alive to jedna z najbardziej znanych bijatyk, wyprodukowana przez studio Team Ninja. Marka liczy sobie kilkanaście pozycji, w tym także spin-offy w postaci siatkówki plażowej - Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball. Tytuł ten kusi graczy płci męskiej ponętnymi bohaterkami, które występują w skąpych strojach kąpielowych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dead or Alive 5 Ultimate

Dead or Alive 5 Ultimate