Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Techland Press Release" 3 grudnia 2013, 15:04

Dead Island powraca w zestawie Zombie Paradise

Dead Island Zombie Paradise to wyjątkowy zestaw obu części Dead Island wraz z limitowaną wersją koszulki. Specjalnie przygotowany dla fanów marki zestaw jest dostępny od dnia dzisiejszego w sklepach w całej Polsce.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje, że już dziś na ryku pojawia się jedyny w swoim rodzaju zestaw gier marki Dead IslandDead Island Zombie Paradise z limitowaną wersją koszulki, która dostępna jest tylko w tym wydaniu. Czas powrócić do tropikalnego raju pełnego zombie. Gra z dodatkami dostępna jest w polskiej wersji językowej w cenie 79,90 zł na PC w sklepach w całej Polsce.

Dead Island Zombie Paradise to wyjątkowy zestaw obu części Dead Island wraz z limitowaną wersją koszulki. Specjalnie przygotowany dla fanów marki zestaw jest dostępny od dnia dzisiejszego w sklepach w całej Polsce.

Dead Island to marka kultowa na naszym rynku oraz najlepiej sprzedająca się polska gra na świecie. Mając świadomość tego, jak wielu fanów gry jest w naszym kraju, a także mając na uwadze fakt, że zombie to nasza – polska specjalność, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę dla graczy. Dead Island Zombie Paradise to zestaw dwóch części serii oraz specjalna limitowana koszulka, która została stworzona tylko i wyłącznie na rynek Polski z myślą o naszych graczach.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Dead Island Zombie Paradise to:

  1. Koszulka z limitowanej edycji – Zombie Paradise
Dead Island powraca w zestawie Zombie Paradise - ilustracja #1
  1. Dead Island GAME OF THE YEAR EDITION

Mega hit Dead Island w najpełniejszym wydaniu ze wszystkimi dostępnymi DLC. To okazja, aby jeszcze raz zanurzyć się w świat pięknej tropikalnej wyspy pogrążonej w zombie chaosie. Banoi czeka. W Dead Island GOTY gracze mogą czerpać radość ze wszystkich wydanych do tej pory dodatków. Na rajskiej wyspie Banoi, oprócz pełnej wersji gry, czeka na nich DLC Bloodbath Arena oraz Ryder White. Rozszerzenia rzucają nowe światło na fabułę podstawowej wersji gry i pozwalają zmierzyć się z falami nacierających zombie. Do gry dołączone zostały także nowe plany broni w tym zabójczy Ripper.

  1. Dead Island Riptide

Riptide to konsekwencja rynkowego sukcesu Dead Island. Jest to idealna okazja, aby zanurzyć się w bogatym uniwersum gry i ponownie, ale w zupełnie nowych okolicznościach rozpocząć walkę z pandemią zombie. Łatwo nie będzie - Palanai jest jeszcze mniej gościnna niż Banoi.

Marka Dead Island to aktualnie najlepiej i najszybciej sprzedająca się polska gra na świecie. W obecnym momencie osiągnęła już wynik 6 mln sprzedanych egzemplarzy.