Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2017, 22:36

autor: Góral

Darmowy weekend z Falloutem 4 na Steamie i konsoli Xbox One

Od jutra użytkownicy Steama i posiadacze konsoli Xbox One oraz abonamentu Xbox Live Gold będą mogli za darmo bawić się całą podstawową wersją gry Fallout 4.

Darmowy weekend z Falloutem 4 na Steamie i konsoli Xbox One - ilustracja #1

Firma Bethesda Softworks poinformowała, że w dniach 25-28 maja posiadacze Xbox Live Gold na konsoli Xbox One oraz użytkownicy Steama będą mogli za darmo bawić się grą Fallout 4. Mowa o „całej zawartość podstawowej” oraz modach. Wychodzi na to, że jeżeli się uprzecie, to zaliczycie całą kampanię fabularną, oczywiście bez treści dodanych w rozszerzeniach. Tytuł zostanie udostępniony na PC-tach jutro o godzinie 19:00 czasu polskiego i o 9:01 na urządzeniu Microsoftu. Jednocześnie projekt doczeka się 67-procentowej przeceny. To samo spotka też przepustkę sezonową. Co ciekawe, choć posiadacze konsoli PlayStation 4 nie będą mogli grać za darmo, to mogą zakupić grę w cenie 79 zł.

Fallout 4 w skrócie:
  1. gra RPG na konsole XOne, PS4 i PC-ty;
  2. ukazała się w listopadzie 2015 roku;
  3. w dniach 25-28 maja będzie można się nią bawić za darmo na Steamie i konsoli Xbox One (tylko posiadacze abonamentu Xbox Live Gold).

Fallout 4 zadebiutował na rynku w listopadzie 2015 roku. Produkcja z miejsca stała się hitem sprzedażowym, choć nie do końca spełniła pokładane w niej nadzieje. Tytuł był jednak rozwijany przez dość długi czas po premierze. Doczekał się rozmaitych patchy poprawiających znane niedoróbki, a poza tym deweloperzy przygotowali szereg dodatków.

Pierwszym był Automatron, w którym wzięliśmy udział w nowej przygodzie związanej z tajemniczym Mechanikiem. Następnie otrzymaliśmy niewielkie DLC Wasteland Workshop przeznaczone dla fanów budowania. Jego przeciwieństwem jest Far Harbor – duże rozszerzenie, dzięki któremu trafiamy na skażoną wyspę, gdzie musimy odnaleźć zaginioną dziewczynę. Contraptions Workshop i Vault-Tec Workshop to kolejne pakiety dla budowlańców, a ostatnim dodatkiem jest Nuka World. Tym razem udajemy się do dawnego parku rozrywki, w którym czeka na nas następna przygoda.

Ostatnia aktualizacja: 2017-05-24

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Fallout 4

Fallout 4