Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Ubisoft Polska Press Release" 27 kwietnia 2018, 13:05

Darmowy weekend For Honor 3-6 maja

Gracze, którzy zechcą kontynuować zabawę na polu bitwy, do 15 maja mogą skorzystać z rabatów nawet do 75% na For Honor we wszystkich sklepach cyfrowych oraz zachować swoje postępy z bezpłatnego weekendu.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Dziś, firma Ubisoft ogłosiła, że w dniach 3-6 maja For Honor będzie dostępne bezpłatnie, na konsolach obecnej generacji oraz Windows PC. Gracze otrzymają pełny dostęp do podstawowej wersji gry, w tym wszystkich trybów dla wielu osób, kampanii grywalnej solo lub ze znajomym w sieciowym trybie współpracy i oryginalnej obsady 12 niepowtarzalnych bohaterów.

Bezpłatny weekend to niepowtarzalna okazja dla nowych i powracających graczy, aby wkroczyć na pole bitwy po ponad roku wprowadzania aktualizacji do For Honor. Dzięki pięciu sezonom pełnym nowej zawartości i ostatnio wdrożonym dedykowanym serwerom, gracze będą mogli poznać najbardziej stabilną i zbalansowaną wersję For Honor.

Zespół For Honor przywróci także program szkoleniowy dla wojowników, inicjatywę, która nagradza obecnych i nowych graczy za współpracę w trakcie weekendu. Doświadczeni wojownicy, którzy zaliczą pięć starć w grupie z graczami bezpłatnego weekendu (którzy nie posiadają gry), otrzymają dwa tygodnie zmodyfikowanego statusu czempiona, wartego 8000 sztuk stali, który gwarantuje jeszcze więcej premii PD dla graczy oraz ich drużyny, a także więcej łupów po zakończeniu starcia.

Gracze, którzy zechcą kontynuować zabawę na polu bitwy, do 15 maja mogą skorzystać z rabatów nawet do 75% na For Honor we wszystkich sklepach cyfrowych oraz zachować swoje postępy z bezpłatnego weekendu. Wszystkie szczegóły na temat bezpłatnego weekendu For Honor znaleźć można pod adresem www.forhonorgame.com/freeweekend.