Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 30 grudnia 2011, 16:12

Darmowe Perełki XXVI - 30 grudnia 2011 roku

Przed wami dwudziesty szósty przegląd najciekawszych gier freeware. Znajdziecie tu darmowe gry (w tym również te przeglądarkowe) które potrafią dostarczyć wiele zabawy, ale również ruszą nawet ana najsłabszych netbookach. Ten przegląd obejmuje siedem dni - od 24 do 30 grudnia 2011 roku.

Witajcie kolejnym przeglądzie gier darmowych. Znajdziecie w nim zestawienie najciekawszych tytułów freeware (także te przeglądarkowych) z ostatnich dni. Znajdziecie tu produkcje, które nie tylko zapewniają masę zabawy, ale najczęściej posiadają również tak niskie wymagania sprzętowe, że nawet proste netbooki nie będą miały problemów z ich udźwignięciem.

Poprzednie przeglądy:

.

WHERE IS 2012?

Kolejna doskonała przygodówka eksploracyjna Mateusza Skutnika. Tym razem utrzymana w klimatach świątecznych. Jak zwykle w grach tego autora możecie się spodziewać ślicznej grafiki, ciekawych zagadek oraz doskonałej atmosfery.

.

ZOMBLAST

Kładąca nacisk na fizykę gra logiczna z zombiakami w rolach głównych. Naszym zadaniem jest takie ustawienie granatów na planszy, aby ich wybuch wyeliminował wszystkie żywe trypy. Oczywiście granatów zawsze mamy mniej niż celów.

.

CREEPER WORLD 2: ACADEMY

Darmowa kontynuacja jednego z najlepszych tower defense w historii. Co ciekawe, tym razem perspektywa została zamieniona na platformówke 2D. Od dawna nie było tak dopracowanej i wymagającej gry tego typu.

.

VERGE

Świetna platformówka z silnymi elementami gry logicznej. Ciekawym pomysłem jest zmuszanie nas do regularnego popełniania samobójstwa - w ten sposób przenosimy się do alternatywnego świata i sporo przeszkód możemy pokonać jedynie tą metodą.

.

CANONICAL LAUNCHER

Gra logiczno-zręcznościowa, w której musimy wystrzelić robota na jak najdalszy dystans. Zabawę uatrakcyjnia system rozwoju, dzięki któremu za zarobione pieniądze kupujemy nowe urządzenia i ulepszenia.

.

SIDEROLLER

Oryginalna platformówka z nietypowym stylem graficznym. Pokonywanie przeszkód w dużej mierze opiera się na swobodnym przekręcaniu całych poziomów.