Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 kwietnia 2019, 10:15

autor: Frozen

Darmowe dwa tygodnie Street Fighter 5: Arcade Edition na PC i PS4

Dzisiaj wieczorem wystartuje darmowy okres próbny gry Street Fighter V: Arcade Edition na Steamie i PlayStation 4. Przez najbliższe dwa tygodnie każdy chętny będzie mógł sprawdzić w akcji najnowszą odsłonę kultowej serii bijatyk firmy Capcom.

Do dyspozycji graczy podczas okresu próbnego oddanych zostanie dwudziestu zawodników. - Darmowe dwa tygodnie Street Fighter 5: Arcade Edition na PC i PS4 - wiadomość - 2019-04-23
Do dyspozycji graczy podczas okresu próbnego oddanych zostanie dwudziestu zawodników.

Dzisiaj o godzinie 22:00 rozpocznie się dwutygodniowy okres próbny Street Fighter V: Arcade Edition na PC (poprzez Steam) i PlayStation 4. W produkcję będzie można grać za darmo do 5 maja. Po tym okresie tytuł zniknie z naszego konta, chyba że wcześniej dokonamy jego zakupu. Do gry online w wersji na PS4 wymagana będzie subskrypcja PlayStation Plus.

Podczas darmowego okresu chętni będą mogli przetestować szesnaście podstawowych postaci oraz czterech wojowników z DLC – Akumę, Blankę, Juri i Menat. Tymi ostatnimi będzie można grać wyłącznie w trybach: Ranked, Casual, Battle Lounge, Training i Challenges. Osoby, które posiadają już Street Fighter V, a nie zakupiły DLC, na czas trwania darmowego okresu próbnego również otrzymają dostęp do tych zawodników.

Reklama darmowego okresu próbnego. - Darmowe dwa tygodnie Street Fighter 5: Arcade Edition na PC i PS4 - wiadomość - 2019-04-23
Reklama darmowego okresu próbnego.

Street Fighter V: Arcade Edition miało premierę 16 stycznia 2018 roku na PC i PlayStation 4. Tytuł jest rozbudowaną wersją Street Fighter V, które ukazało się dwa lata wcześniej na tych samych platformach.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Street Fighter V: Arcade Edition

Street Fighter V: Arcade Edition