Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 kwietnia 2019, 10:15

autor: Frozen

Darmowe dwa tygodnie Street Fighter 5: Arcade Edition na PC i PS4

Dzisiaj wieczorem wystartuje darmowy okres próbny gry Street Fighter V: Arcade Edition na Steamie i PlayStation 4. Przez najbliższe dwa tygodnie każdy chętny będzie mógł sprawdzić w akcji najnowszą odsłonę kultowej serii bijatyk firmy Capcom.

Do dyspozycji graczy podczas okresu próbnego oddanych zostanie dwudziestu zawodników. - Darmowe dwa tygodnie Street Fighter 5: Arcade Edition na PC i PS4 - wiadomość - 2019-04-23
Do dyspozycji graczy podczas okresu próbnego oddanych zostanie dwudziestu zawodników.

Dzisiaj o godzinie 22:00 rozpocznie się dwutygodniowy okres próbny Street Fighter V: Arcade Edition na PC (poprzez Steam) i PlayStation 4. W produkcję będzie można grać za darmo do 5 maja. Po tym okresie tytuł zniknie z naszego konta, chyba że wcześniej dokonamy jego zakupu. Do gry online w wersji na PS4 wymagana będzie subskrypcja PlayStation Plus.

Podczas darmowego okresu chętni będą mogli przetestować szesnaście podstawowych postaci oraz czterech wojowników z DLC – Akumę, Blankę, Juri i Menat. Tymi ostatnimi będzie można grać wyłącznie w trybach: Ranked, Casual, Battle Lounge, Training i Challenges. Osoby, które posiadają już Street Fighter V, a nie zakupiły DLC, na czas trwania darmowego okresu próbnego również otrzymają dostęp do tych zawodników.

Reklama darmowego okresu próbnego. - Darmowe dwa tygodnie Street Fighter 5: Arcade Edition na PC i PS4 - wiadomość - 2019-04-23
Reklama darmowego okresu próbnego.

Street Fighter V: Arcade Edition miało premierę 16 stycznia 2018 roku na PC i PlayStation 4. Tytuł jest rozbudowaną wersją Street Fighter V, które ukazało się dwa lata wcześniej na tych samych platformach.