Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 5 maja 2020, 17:15

autor: Entelarmer

Darmowa Forza Street wyszła na Androida i iOS

Forza Street zadebiutowała dziś na urządzeniach mobilnych. Przez najbliższy miesiąc za zalogowanie się do tej darmowej produkcji otrzymamy cenne upominki, zwłaszcza jeśli posiadamy telefon Samsung Galaxy.

Darmowa Forza Street wyszła na Androida i iOS - ilustracja #1
Mobilna Forza jest już dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Rok temu Forza Street zadebiutowało na komputerach osobistych za pośrednictwem oficjalnego sklepu Microsoftu. Dziś, zgodnie z zapowiedzią, ta poboczna i darmowa odsłona cyklu Forza trafiła na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Z tej okazji każdy, kto zaloguje się do gry nie później niż 5 czerwca, otrzyma za darmo Founder’s Pack. Pakiet zawiera garść wirtualnej waluty oraz rzadki model samochodu 2017 Ford GT. Premierze towarzyszy też nowy zwiastun.

Forza Street jest przerobioną wersją gry Miami Street studia Electric Square, które rozbudowało i poprawiło zawartość gry. Nie zmieniono podstawowych założeń rozgrywki: gracze ścigają się sportowymi samochodami po tytułowych ulicach. Nie mamy możliwości sterowania autem – zabawa ogranicza się do kontrolowania gazu, hamulca oraz nitro.

Wersja mobilna przyniosła ze sobą parę usprawnień. Autorzy poprawili optymalizację produkcji i usunęli kolejne błędy. Ponadto Forza Street wspiera funkcję cross-save za pośrednictwem usługi Xbox Live. Dzięki temu gracze mogą przenieść swoje postępy z wydania pecetowego na smartfony lub tablety. Wypada też dodać, że posiadacze telefonów Samsung Galaxy otrzymują dodatkowy podarunek w ramach Founder’s Pack: Forda Mustanga GT. Wymaga to pobrania Forza Street poprzez platformę Galaxy Store (gdzie produkcja była dostępna od lutego), podobnie jak drugi prezent, przeznaczony wyłącznie dla osób z Samsungiem Galaxy S20 – Chevrolet Corvette C6.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Forza Street

Forza Street