Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2020, 12:50

Darmowa aktualizacja 1.2 Genshin Impact pojawi się w tym miesiącu

Aktualizacja Genshin Impact nosząca tytuł „The Chalk Prince and the Dragon” zostanie udostępniona w tym miesiącu. Studio MiHoYo obiecało nową krainę i dwójkę bohaterów.

W SKRÓCIE:
  1. Studio MiHoYo zapowiedziało drugą dużą aktualizację Genshin Impact.
  2. The Chalk Prince and the Dragon” zadebiutuje 23 grudnia, dodając m.in. nową krainę i dwójkę bohaterów.

W tym miesiącu (dokładnie to 23 grudnia) Genshin Impact otrzyma aktualizację 1.2 noszącą tytuł „The Chalk Prince and the Dragon”. Centralnym punktem będzie nowa, zimowa kraina - Dragonspine. Wraz z jej debiutem pojawi się także mechanika wychładzania organizmu bohaterów. By nie zmarznąć, będziemy musieli być w ciągłym ruchu.

Oprócz nowej lokacji dostaniemy dwójkę pięciogwiazdkowych bohaterów - Albedo i Ganyu. Ten pierwszy włada mieczem i operuje alchemią, a druga debiutantka otrzymała klasę łucznika. Pojawią się także nowe zadania i wydarzenia sezonowe, za których zaliczenie otrzymamy wartościowe przedmioty.

Nie tak dawno Genshin Impact zostało wybrane grą roku w sklepie Google Play, w wielkiej mierze za wysoką jakość wykonania i gigantyczną popularność. Przypominamy, że w grę studia MiHoYo zagracie poza smartfonami także na PC, PS4 i PS5.

  1. Genshin Impact to znak, że nowa generacja może należeć do Chin
  2. Genshin Impact - poradnik do gry