Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 24 lipca 2012, 20:48

Dance Central 3 zabierze nas w muzyczną podróż w czasie 19 października

Dance Central 3 to zabawa przy ponad 40. utworach, w tym zapowiedzianych już hitach takich wykonawców, jak Usher, 50 Cent, Cobra Starship i wielu innych.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Przygotuj swój salon do najgorętszej imprezy tego roku! Nowa wersja najlepiej sprzedającej się gry tanecznej na Kinect dla Xbox 360, Dance Central 3, już 19 października pojawi się w Europie.

Dance Central 3 zabierze nas w muzyczną podróż w czasie 19 października - ilustracja #1

Dance Central 3 to zabawa przy ponad 40. utworach, w tym zapowiedzianych już hitach takich wykonawców, jak Usher, 50 Cent, Cobra Starship i wielu innych. Dziś przedstawiamy 11 kolejnych, ponadczasowych przebojów, do których oryginalne układy taneczne opracowali profesjonalni choreografowie:

 1. 2NE1 – “I Am The Best (Original Version)”
 2. Alice Deejay – “Better Off Alone”
 3. Backstreet Boys – “Everybody (Backstreet’s Back)”
 4. J.J. Fad – “Supersonic”
 5. Lil Jon & The East Side Boyz ft. Ying Yang Twins – “Get Low”
 6. LMFAO – “Sexy And I Know It”
 7. Los Del Rio – “Macarena (Bayside Boys Mix)”
 8. Maroon 5 ft. Christina Aguilera – “Moves Like Jagger”
 9. Vanilla Ice – “Ice Ice Baby”
 10. Vicki Sue Robinson – “Turn The Beat Around”
 11. Village People – “Y.M.C.A.”

Tryb fabularny w Dance Central 3 zabiera graczy w podróż przez minione dekady tańca. Staniemy ramię w ramię z ulubionymi postaciami z poprzednich części gry i nauczymy się klasycznych układów tanecznych. W trzeciej części Dance Central spotkamy się między innymi z uwielbianą przez fanów ekipą Flash4ward (Taye i Lil’ T). Przypomną nam one swobodny klimat lat ’90 w oldschoolowych, imprezowych klimatach. Znane z wcześniejszych części gry, jak i całkiem nowe postacie, będziemy mogli spotkać już niedługo w zupełnie zaskakujących okolicznościach.

Dance Central 3 wkracza na nowe muzyczne terytoria proponując świeże innowacje i najgorętsze hity z lat ’70, ’80, ’90, ’00, aż do dnia dzisiejszego. Impreza rozkręci się jeszcze szybciej, bo w zabawie będzie mogło wziąć udział nawet ośmiu graczy , obecna będzie również funkcja importowania piosenek z poprzednich części Dance Central.