Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2012, 11:37

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Czym nowa gra w uniwersum Star Wars zaskoczy fanów?

Zapomnijcie o Kinect Star Wars czy Star Wars: The Force Unleashed. Firma LucasArts szykuje nową markę związaną z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Pierwsze szczegóły na temat powstającej gry poznamy w przyszłym tygodniu, jednak na pokaz fragmentów gameplay'a przyjdzie nam poczekać do targów E3 w Los Angeles.

Czy nowa gra w uniwersum Star Wars wprawi fanów w oniemienie? - ilustracja #1

Fani kosmicznej sagi George'a Lucasa wciąż czują spory niedosyt po niedawnej premierze gry Kinect Star Wars. Deweloperzy z firmy LucasArts chcą jednak szybko zatrzeć złe wrażenie swoim nowym projektem. Geoff Keighley, gospodarz popularnego show telewizyjnego GTTV widział już efekty ich prac i nie kryje zachwytu.

„Nie mogę się doczekać, aby przybliżyć naszym widzom tę grę i pokazać obrazki, po których obejrzeniu moja szczęka opadła na podłogę” - twierdzi ceniony, branżowy dziennikarz, który jest zdumiony rozmachem i wizją produkcji.

Pierwsze konkrety dotyczące projektu poznamy w kolejnym odcinku GameTrailers TV, który wyemitowany zostanie 31 maja. Prezentacja fragmentów rozgrywki planowana jest podczas zbliżających się targów E3 w Los Angeles. Niestety, graczy czekających na kontynuację takich serii jak Star Wars: Battlefront, Knights of the Old Republic czy Rogue Squadron musimy rozczarować. Z ujawnionych dotąd informacji wynika, że chodzi o zupełnie nową markę.

Czy nowa gra w uniwersum Star Wars wprawi fanów w oniemienie? - ilustracja #2
Czy głównym bohaterem nowej gry będzie Boba Fett?

Serwis Gamespot zwraca uwagę na fakt, że z początkiem miesiąca firma Lucasfilm Entertainment zarejestrowała domenę Star Wars 1313. Początkowo sądzono, że może być ona powiązana z potencjalnym filmem o przygodach Boby Fetta (znanego także jako CT-1313). Z opisu we wniosku rejestracyjnym wynika jednak, że prawdopodobnie chodzi o grę wideo.

  1. Oficjalna internetowa firmy LucasArts
  2. GameTrailers TV