Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2022, 15:18

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Cyberpunk 2077 z poprawką dla wersji PC; problemy z audio zażegnane

Do pecetowej wersji Cyberpunka 2077 trafiła poprawka, która usuwa problemy związane z dźwiękiem. Pojawiły się one wraz z patchem 1.5.

Prawie dwa tygodnie upłynęły od premiery wyczekiwanego przez społeczność Cyberpunka 2077 patcha 1.5. Jednak, jak to zazwyczaj bywa, wraz z dużymi aktualizacjami pojawiają się również błędy, które studio CD Projekt Red adresuje na bieżąco. Tym razem padło na użytkowników komputerów osobistych.

Poprawka dla wersji na PC

Na Twitterze oraz oficjalnej stronie Cyberpunka 2077 pojawił się wpis, w którym deweloperzy poinformowali o poprawce (hotfiksie) dostępnej dla pecetowej wersji. Eliminuje ona błędy związane z oprogramowaniem audio, które w efekcie powodowały zawieszanie się gry.

Cyberpunk 2077 z poprawką dla wersji PC; problemy z audio zażegnane - ilustracja #1
Źródło: twitter.com/CyberpunkGame.

Warto wspomnieć, że nie tylko pecetowcy borykali się z błędami, które pojawiły się w grze po wprowadzeniu aktualizacji. Jak wiemy, niedługo po jej udostępnieniu problemy mieli również posiadacze PS4, którzy nie mogli odpalić gry z płyty po pobraniu patcha. Kłopot został oczywiście zażegnany.

Cyberpunk 2077 z poprawką dla wersji PC; problemy z audio zażegnane - ilustracja #2
Źródło: twitter.com/CyberpunkGame

Co zmienił patch 1.5?

O tym, co w produkcji „Redów” zmieniła lutowa aktualizacja, mogliście już przeczytać w kilku wiadomościach. Jeśli jednak jakimś cudem ominęły Was te treści, warto zapoznać się z poniższym filmem, który porównuje Cyberpunka 2077 w wersji 1.0 oraz 1.5.

W Cyberpunka 2077 zagrać możecie na PC, PS4, XOne, XSX/S oraz PS5. Po aktualizacji 1.5 na dwóch ostatnich platformach sprzętowych gra zdecydowanie zyskała na jakości, o czym pisaliśmy tutaj.

  1. Oficjalna strona Cyberpunk 2077
  2. Oficjalna strona CD Projekt Red