Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2020, 15:40

autor: qjin

Cyberpunk 2077 Photo Mode na zwiastunie

Polskie studio CD Projekt RED zaprezentowało nowy zwiastun gry Cyberpunk 2077, przedstawiający zapowiedziany wcześniej tryb fotograficzny (ang. Photo Mode). Przy jego użyciu będzie dane graczom zobaczyć swoją postać.

Kampania marketingowa gry Cyberpunk 2077 trwa na całego. Pojawił się nowy zwiastun, który przedstawia tryb fotograficzny (ang. Photo Mode). Jako że będziemy mieli do czynienia z RPG-iem w konwencji FPP, będzie to jedna z nielicznych okazji, by zobaczyć swoją postać. Na trailerze można przyjrzeć się opcjom, jakie studio CD Projekt RED zaoferuje graczom w tymże trybie. Zdecydujemy m.in. o nasyceniu koloru, kontraście, stopniu ziarnistości i aberracji chromatycznej, pozie V czy ustawieniu kamery.

Premiera Cyberpunka 2077 odbędzie się 10 grudnia bieżącego roku. Gra CD Projektu RED trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One (zadziała także na PS5 i Xboksie Series X/S dzięki wstecznej kompatybilności). Przed rynkowym debiutem zobaczymy z pewnością przynajmniej jeszcze jeden, premierowy zwiastun.